OFICJALNE OŚWIADCZENIE ANDRZEJA WAWRZYKA

Andrzej Wawrzyk (33-1, 19 KO) wystosował przed momentem oficjalny komunikat w związku z wpadką dopingową, jaka pozbawiła go życiowej szansy. Polski "ciężkiej" miał 25 lutego w Birmingham zmierzyć się z mistrzem świata wagi ciężkiej federacji WBC, Deontayem Wilderem (37-0, 36 KO). Szansa przeszła jednak obok nosa.

PRÓBKA B RÓWNIEŻ POZYTYWNA >>>

Szanowni Państwo,

w związku z ostatnimi doniesieniami medialnymi w sprawie wykrycia przez VADA w moim organizmie substancji zabronionej oraz licznymi pytaniami o moje stanowisko w sprawie, chciałbym oświadczyć, że zamierzam podjąć wszystkie możliwe czynności w celu wyjaśnienia sprawy.

Tak samo jak Państwo tak i ja z ogromnym zaskoczeniem przyjąłem do wiadomości wyniki analiz laboratoryjnych próbki „A” oraz „B”. Chciałbym wyraźnie zaznaczyć, że nigdy świadomie nie stosowałem żadnej substancji zabronionej, co więcej będąc uczestnikiem programu „WBC Clean Boxing Program”, którego założeniem są niezapowiedziane kontrole antydopingowe, miałem pełną świadomość bycia poddawanym kontrolom antydopingowym w trakcie przygotowań do walki.

WASHINGTON W MIEJSCE WAWRZYKA >>>

Zaplanowana walka z Wilderem była dla mnie najważniejszą walką w życiu, do której sumiennie się przygotowywałem, chcąc udowodnić swoją wartość pięściarską. Nigdy nie spodziewałbym się, że zamiast walki z Mistrzem Świata przyjdzie mi obecnie podjąć inną walkę – tym razem w zakresie udowodnienia, że nigdy świadomie nie zastosowałem substancji zabronionej.

Chciałbym również poinformować i potwierdzić, że niezwłocznie po wyniku próbki „A” przekazałem do laboratorium stosowane w trakcie przygotowań suplementy, w celu ich analizy pod kątem możliwości zanieczyszczenia wykrytą w moim organizmie substancją zabronioną. O wynikach analiz poinformuje niezwłocznie po ich otrzymaniu.

DEONTAY WILDER: NIE MOGĘ ZROZUMIEĆ TYCH, KTÓRZY OSZUKUJĄ >>>

Ponadto mój sztab szkoleniowy kontaktował się Komisją do Zwalczania Dopingu w Sporcie, celem przeprowadzenia niezależnej analizy próbki „B”, co jednak nie było możliwe ze względu na przepisy antydopingowe. W tej chwili czekam również na pełną dokumentacje związaną z wynikami analiz próbki „A” oraz „B”, której do dnia dzisiejszego nie otrzymałem, a którą zamierzam również poddać weryfikacji.

Głęboko wierze, że wszystkie działania jakie zamierzam podjąć doprowadzą do wyjaśnienia niniejszej sprawy, co pozwoli mi na odzyskanie dobrego imienia, nie tylko wśród kibiców i środowiska bokserskiego, ale i całego sztabu szkoleniowego, a także mojej grupy promotorskiej.

TRENER I PROMOTOR: ANDRZEJ WAWRZYK MUSI NAM TERAZ COŚ UDOWODNIĆ >>>

Jednocześnie dla dobra sprawy, do czasu uzyskania wyników laboratoryjnych dotyczących badanych suplementów, nie zamierzam jej dalej komentować. Chciałbym również prosić kibiców oraz przedstawicieli mediów, by nie wydawali w mojej sprawie wyroku i nie osądzali mnie, do czasu wyjaśnienia wszystkich okoliczności sprawy.

Andrzej Wawrzyk

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 29-01-2017 20:42:19 
Czyli będzie "śledztwo". Oby nie skończyło się jak u Wacha...
 Autor komentarza: Knot
Data: 29-01-2017 20:45:11 
Wawrzyk jadł tylko kaszankę co wy od niego chcecie.
 Autor komentarza: adambw
Data: 29-01-2017 20:46:33 
Napewno wszystkiemu winna babka malina bo wach i terazWawrzyk sie napewno u niej stolowali...
 Autor komentarza: Lssah1939
Data: 29-01-2017 20:47:02 
nie wieszajcie na nim psow jeszcze...
ja mysle, ze kogos zabolala jego niedoszla wyplata i cos tam naszponcil...
 Autor komentarza: Lssah1939
Data: 29-01-2017 20:47:43 
jak to w polsce
 Autor komentarza: wojtyla85
Data: 29-01-2017 21:03:45 
Lssah1939
Tak... kolejna teoria spiskowa. Bo tak trudno uwierzyc ze prosty Wawrzyk wzial sterydy? Nagly przyrost masy w ostatnich kilku latach to na 100% bylo od pierogow i piwka.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 29-01-2017 21:03:51 
To nie Wawrzyk tylko adwokat Wasilewski to napisał.
Z mojej strony absolutnie bez hejtu uważam że Wawrzyk brał. Za dużo na to wskazuje. Zaczął po wypadku bo miał na to czas, nie mógł za dużo robić w boksie to skoncentrował się na siłowni. Bądźmy szczerzy Andrzej wyglądał jak laps, mimo młodego wieku zamiast mięśni nabierał tłuszczu. Ktoś go źle pokierował i dał mu sterydu mówiąc że organizm szybko się z tego oczyści. Być może sam nie może w to uwierzyć że po takim czasie wciąż można było to wykryć. Jeśli chodzi o VADA to jak niby mieli mu dać próbki do samodzielnego zbadania skoro równie dobrze mógł je podmienić. Dlaczego jak się okazało że ma coś w organizmie po poszedł do przechodni sportowej i się nie przebadał na swój koszt?
 Autor komentarza: StaryMordziaty
Data: 29-01-2017 21:06:29 
Jeśli A i B pozytywna to raczej te niby śledztwo nie ma sensu. Na takim poziomie i przed taka walka to zawodnik powinien przyjmować przebadane odżywki, i zawodnicy z top pewnie tak robią aby uniknąć takich sytuacji.
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 29-01-2017 21:07:54 
Znałem sporo czasu temu paru chłopaków, którzy coś tam brali. Nie wiem co to było ale, żeby to zdobyć posuwali się do kombinowania z receptami, itp. Generalnie było to bardzo trudno dostępne. Nie wyobrażam sobie sytuacji, że zabronione specyfiki są w odżywkach - przecież musiałyby być strasznie drogie i dzieciaki by to kupowały namiętnie.
Ale w tym przypadku to głos laika, bo na szczęście nie ciągnęło mnie nigdy do tego typu specyfików, mimo wątłej muskulatury w wieku nastolatka :D
 Autor komentarza: Wojtek
Data: 29-01-2017 21:09:04 
Wiadomo żaden bokser oficjalnie się nie przyzna, że brał. Dostanie rok lub 2 dyskwalifikacji. Być może na stałe zajmie się czymś innym niż boksem. Jak wróci, niech walczy, zawsze to wypełnienie karty gali bokserskiej.
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 29-01-2017 21:10:04 
Lssah1939
"jak to w polsce"... zakompleksiony debil. Byś chociaż pomyślał ćwierćmózgu kto robił te badania.


Dajmy Wawrzykowi siana. Każdy ma prawo do obrony, zobaczymy co z tego wyjdzie.

teanshin
"Dlaczego jak się okazało że ma coś w organizmie po poszedł do przechodni sportowej i się nie przebadał na swój koszt? "

Ależ właśnie to zrobili, ale jak się dowiadywano że to chodzi o Vada to każdy się wycofywał bo nie chciał, cytuję "Podważać wyników tej organizacji". Zwykłe tchórzostwo, ale ciekawe, że się wszyscy tak boją z nimi zadzierać.

Trzymajmy się faktów, Wawrzyk nabrał masy ale chyba zapomnieliście kiedy... Wtedy, kiedy pauzował od cholery czasu po WYPADKU. Przecież sam opowiadał, że trening odpada i pozostaje mu tylko pakowanie na pakerni. I to właśnie robił, trenował wyłącznie na siłowni górne partie ciała. Pozapominaliście o tym czy zwykła złośliwość?
 Autor komentarza: wojtyla85
Data: 29-01-2017 21:10:07 
Przeciez Warzywko podobno ma sklep z odzywkami.
 Autor komentarza: Lssah1939
Data: 29-01-2017 21:20:52 
cooperek

sam jestes debil, bo widac nie zrozumiales przeslania ty 1/8 mozgu...

no kto robil te badania ??? VADA = heheh smiech na sali, to tak jak by zydowscy lekarze podczas IIej wojny orzekali o aryjskosci poszczegolnych poszczegolnych oficerow... ale wiem, masz za daleko do lba zeby to zrozumiec.

Best Regards
 Autor komentarza: Lssah1939
Data: 29-01-2017 21:29:14 
*niemieckich
 Autor komentarza: teanshin
Data: 29-01-2017 21:29:15 
Cooperek
Trzymajmy się faktów, Wawrzyk nabrał masy ale chyba zapomnieliście kiedy... Wtedy, kiedy pauzował od cholery czasu po WYPADKU.
Właśnie dlatego uważam że brał, miał czas żeby wszystko wypłukać, przynajmniej tak myślał. Tu nie ma teorii spiskowych, Wawrzyk to bokser klasy C nikt by mu pod górę nie maił powodu robić, niby komu miało by to przynieść korzyść? Zrobił to na własne ryzyko, może z chęci spróbowania czegoś nowego, może z głupoty a może myślał że będzie wyglądał jak AJ po kilku cyklach. Tak czy inaczej samo się to jemu do systemu nie dostało.
 Autor komentarza: kozakpop
Data: 29-01-2017 21:30:41 
ciekawe kiedy ogłosza nastepnego buma dla Bumobija bo watpie aby to był Woszyngton bo najzwyczajnie nie ejst zwykłym bumem jak Wawrzyk dla tego sadze ze Wawrzyka zastapi kolejny bum
 Autor komentarza: Lssah1939
Data: 29-01-2017 21:33:33 
teanshin

doskonale rozumiem i nie zaprzeczam, mogl cos cyknac wtedy, przy czym zalozmy ze powinno juz sladu nie byc, a tu nagle pojawia sie opcja $1.000.000 wyplaty i kogos to boli. Wiem o czym mowie bo sam tego doswiadczylem i chodzilo o £18.000. Zwykly biznes, zaden sport. Kogos zabolalo ze tyle przytule. Zawisc ludzka nie zna granic
 Autor komentarza: teanshin
Data: 29-01-2017 21:33:40 
kozakpop
Gdyby nie walka z Mollo to Wilder wziął by odwet na Zimnochu za to lanie w amatorce
 Autor komentarza: CELko
Data: 29-01-2017 21:37:15 
Andrzej na odkupienie walka z Takamem, powinien cię znokautować.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 29-01-2017 21:42:49 
Zakładając winę Wawrzyka (bo to najbardziej realna kwestia ale ok- damy mu czas na próbę udowodnienia niewinności) odpadają następujące teorie które da się wyczytać (a przynajmniej wd mnie są totalnie bezsensowne)
1. Wawrzyk brał podczas przygotowań do walki z Wilderem- Nie, nie brał bo jeśli zakładamy że Andrzej nie jest idiotą i tak samo traktujemy również jego team nie możemy założyć że wiedząc o badaniach dorwał się do sterydów.
2. Wawrzyk wziął bo chciał wycofać się z walki ale nie wiedział jak to zrobić- tu nawet nie ma co tłumaczyć.
3. Wawrzyka wrobiła VADA- ale po co? W przeciwieństwie do np takiego Powietkina Wawrzyk ani nie jest groźny, ani nie jest niewygodny, ani nie był też Wilderowi narzucony- to po prostu nie ma sensu.

Ja myślę że facet brał od jakiegoś czasu właśnie po wypadku i po walce z Aleksandrem Powietkinem. Brał świadomie i z premedytacją co dało się zauważyć choćby po poprawie sylwetki + wynikach choćby. Nie spodziewał się jednak że cokolwiek można u niego jeszcze wykryć ale jak pokazała chociażby sytuacja z Wachem niektórzy są mocno do tyłu jeśli chodzi o świadomość wykrywalności dopingu.
Ktoś swojego czasu wklejał tu wtedy artykuł o tym jak na przestrzeni ostatnich lat zwiększyła się wykrywalność i jej czas dla środków właśnie typu Winstrol na którym wpadł też i Mariusz.
Wawrzyk pewnie wd normalnej "internetowej" wiedzy zakładał że jest dawno czysty a tu zonk. Cieszył się że przyjechała pani Vada a się okazało że taka wesoła do wspominania to wizyta nie będzie.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 29-01-2017 21:46:07 
Lssah1939
To był milion PLN a nie $ ale to szczegół. W moim mniemaniu to żaden spisek. Jakoś nie umiem poskładać faktów, kto i dlaczego? Poczekamy zobaczymy. U Wacha wyszło że to jego trener go truł dla swojej własnej kariery. Chciał być na piedestale trenerskim, chciał mieć w swoim resume mistrza świata, tu raczej nie widzę takich zapędów bo ktokolwiek choć trochę śledził karierę Wawrzyka ten wie że to był taki jednorazowy strzał. W Polskim boksie niestety tak kiedyś było i chyba nadal jest. Wyhodować dobry rekord i zrobić skok na kasę. Wach, Wawrzyk, Kołodziej, Jonak, Kostecki, zobacz gdzie są teraz?
 Autor komentarza: teanshin
Data: 29-01-2017 21:50:04 
Jeszcze dodam że Wawrzyk powrócił po wypadku 6 nokautami, nie byli to może wymagający rywale ale to HW a tam chłopaki się nie wywracają od podmuchu wiatru.
 Autor komentarza: Krusher
Data: 29-01-2017 21:50:44 
To chyba dobrze, że Wilder go nie zabije a polski boks nie ośmieszy się kolejny raz ?
Ja się BARDZO cieszę , że tej "walki" nie ma :)
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 29-01-2017 21:52:24 
"U Wacha wyszło że to jego trener go truł dla swojej własnej kariery"

Że co? A co to znaczy wyszło? Przegapiłem coś czy piszesz w takim stylu o swoich własnych mało inteligentnych przemyśleniach.
 Autor komentarza: Mazurek
Data: 29-01-2017 21:57:32 
Kibice Ci wierzą Andrzej !
 Autor komentarza: Piesel
Data: 29-01-2017 21:58:46 
Ciekawi mnie z jakich suplementów korzystał Andrzej, powyżej paru niedowiarków nie rozumie, że suplementy mogą być zanieczyszczone innymi skłsdnikami. W USA było w zeszłym roku kilka takich akcji i dwóch zawodników MMA czołowych na świecie udowodniło, po przebadaniu suplementów, że faktycznie były zanieczyszczone. Tylko nasuwa mi się pytanie, jak to jest możliwe, że walczysz na poziomie światowym i masz zagwarantowaną sytą wypłate i ściągajac suple ch.j wie z końca swiata, bo w PL są, np. niedostepne to nie przebadasz ich żeby się upewnić za te parę zlotych... bo nie były to pewnie OLIMPA czy vitalmax ;p
 Autor komentarza: StewRoid
Data: 29-01-2017 22:17:14 
teraz pewnie Łapin, będzie ciął na odlew i zabroni swoim zawodnikom stosowania jakichkolwiek odżywek i suplementów, i będą ćwiczyć tylko o chlebie i wodzie.
Brakuje chyba w grupie jakiegoś ogarniętego gościa, który byłby na bieżąco z zakazanymi substancjami i podsuwał chłopakom to co można wcinać.
 Autor komentarza: KapralWiaderny
Data: 29-01-2017 22:28:43 
1. Gołym okiem każdy zaobserwował nagłe zmiany w poprawie sylwetki Guliwera. Fakt.
2. Cycu jak piszecie mial duzo wolnego czasu po wypadku. Długa przerwa od ringu, od kontroli. Fakt. Najlepszy zatem czas zeby zarzucic cos nielegalnego, odnieść korzyść i liczyć że starczy tego czasu aby środek "wypłukać" z organizmu. (Tu pytanie jaki jest potencjalnie czas zatarcia śladów stosowania dopingu ? np w przypadku takiego sterydu jak u Wawrzyka ???)
3. Co to za "zanieczyszczone" suplementy ??? Bez jaj. Kto je by celowo zanieczyszczał ? LoL

Sprawa śmierdzi tak jak i u tego Cieślaka. Że niby ktos na siłe chciał tych chłopaków wyeliminować z boksu ? Ciekawa tez kogo Andrzej Gmitruk podejrzewa (???).
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 29-01-2017 22:39:29 
Teraz to się skoksuj jak Povietkin i wypad na siłownie wrócisz wypłukany i lepszy, ewentualnie będziesz podtrzymywał formę dobrymi odżywkami tam ci rozpiszą co masz robić!
 Autor komentarza: Piesel
Data: 29-01-2017 22:46:00 
Kapral co do pt 3. nie chce mi sie rozpisywac dam linka,
http://future-champion.pl/odzywki-suplementy-diety-z-dopingiem/
dodam tylko tak od siebie w skrócie, że producent czasem celowo może zanieczyścić suplement, bo jak konsument zobaczy ze daje on wymagane efekty to wróci po niego znów ;)
 Autor komentarza: Darion
Data: 29-01-2017 22:48:08 
Tak z innej beczki:

Nasz git Szpilka zakonczyl kariere bokserska, teraz zajmuje sie hodowla psow. Na insta i fb juz tylko zdjecia psow, zadnego sportu. Podobno jeszcze z pierdziochem sie zastanawiaja czy psy beda sie same pokrywaly czy Szpilka bedzie to robil swoim synkom.
 Autor komentarza: Lssah1939
Data: 29-01-2017 22:49:46 
teanshin

wiem o co chodzi, sledze boks nie od wczoraj i wiem ze u wasyla to jest typowa hodowla, pamietam jak kolodziej pobil roba callowaya i jakiz to zachwyty byly dla niedzielakow! pobil goscia co mial na spodenkach US!. a tak na powaznie to ogladalem live w tv golota bowe 1 i 2 wiec nie interesuje sie od wczoraj, w kwestii wawrzyka chodzilo mi ze nie mowie ze ktokolwiek ze sztabu mogl cos dojebac, tylko ktos, kto mu pozazdroscil szmalu. Mowie ci znam zycie nie od wczoraj i nic mnie juz w zyciu nie zdziwi. Banka $ czy zlotych to dalej kupa forsy. Kilka toreb na ramie
 Autor komentarza: Rakso
Data: 29-01-2017 23:36:37 
Zgodze sie z tym co Teanshin napisal w swoim pierwszym poscie. Dodam ze moglo byc tak ze dostawal sterydy po wypadku do regeneracji, takowe sa przepisywane przez lekarzy, niektore dostaje sie po ciezkich operacjach by wspomoc odbudowe tkanek itp. Uwazam tez ze nie bral swiadomie pod ta walke bo to by bylo bez sensu, wiedzial ze bedzie badany. Natomiast oddawanie odzywek do analizy to bzdura, mozna przeciez skruszyc w pyl tabletke i wrzucic do odzywki, BOOM! zanieczyszczona odzywka. Szkoda chlopaka bo mogl troche zarobic, zainwestowac, a teraz to wiekszej buly juz chyba w boksie nie dostanie.
 Autor komentarza: skud
Data: 29-01-2017 23:40:16 
Amator,ktory nie walczy kupujac odzywke to sobie przeczyta sklad.Profesjonalny ,bokser,ktory tym handluje to zna, wszystkie odzywki oraz opinie na ich temat od innych wiarygodnych osob.Prawda,moze byc tylko jedna ze po prostu liczyl na to ze, zdarzy sie wyplukac z niedozwolonego srodka,tym bardziej ze podpisal VADE.Mogl nawet liczyc ze jak po walce sprawdza to kase mimo ,wszytko zaplaca tak jak bylo u Wacha.Sam, wiedzial ze po bardzo prawdopodobnym KO od Wildera i tak predko nie wroci do ringu.Kasa,wplynella,prowadzi biznes to po co mu dluzej ryzykowac ze szklana szczeka.
 Autor komentarza: xionc
Data: 30-01-2017 00:53:03 
Tez jak mnie kiedys policja zatrzymala i wyszlo na alkomacie pare promili to zlozylem oswiadczenie, ze nigdy swiadomie nie spozylem alkoholu, szczegolnie ze wiedzialem ze sa kontrole drogowe :)
 Autor komentarza: maryna
Data: 30-01-2017 01:09:02 
Ludzie ale wy jesteście tempe huje nawas szkoda czasu, uważacie się za elitę kometatorska i sedziowska, piszecie analizy walk i zdarzeń, kreslice ringowe potyczki i interpretujecie życie prywatne sportowców a sami jedyny katakatakt ze sprtem macie jak idziecie kosz wyrzucić.
Doping na poziemie zawodowym był i beezie to bzdura całe te badanie powinni też badać dlugowc ścięgien i gęstość mięśni bo to też daje przewagę nad przeciwnikiem orqz ilość ciql czerwonych i reakcje na bodziec, głupie ciuele to boks zawodowy nie olimpijskichgdzie młodzi ludzie rosną i uprawiają sport to jesz show debili i sami sprawezajcie hormony u straych swoich bo ktoś z jajem je zapnie to sobie worki tylko polizecie culskie paly bez wyglądu
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 30-01-2017 01:17:54 
Ja go nie bronie, ALE przystępując do tego clean boxing program powinien mieć świadomość, że czy jest w przygotowaniach czy też nie może zostać zbadany. Podpisujesz i powiedzmy za tydzień od dostarczenia papierów masz być czysty, nie ważne czy przetaczając krew, wodę i siki w całym organizmie. Więc co? wziął udział w programie i był na tyle głupi, że nawet biorąc po cichu i na własną rękę nie pomyślał, aby się i po cichu szybko i mocno oczyszczać i pójść prywatnie na badania krwi w kierunku konkretnych środków? Trochę to niedorzeczne. No ale idźmy dalej. Odżywki zanieczyszczone. Na pudełku brak info o środku, który się w nim znalazł i dopisek doping free. Idziemy do pierwszego lepszego prywatnego laboratorium, płacimy za rozłożenie odżywki na części pierwsze i jak mamy wynik, że mieliśmy rację kierujemy się do Vada z twardym dowodem, którym zdecydowanie powinni się zając, gdyż to oni dają przykaz co jest zakazane a co nie i powinni odpowiednim organom zgłosić, że ktoś kręci w składzie produktu. Mała kara za nie wystarczający brak zainteresowania i gra gość dalej. Jakoś Stiverne (DMAA w odżywce) i Bute (Ostaryna 50tyś $ i walczy dalej) zapłacili karę i nikt szumu nie robił.
No i w tym wszystkim interesuje mnie wartość stężenia.
 Autor komentarza: BoxingCavalier
Data: 30-01-2017 06:52:57 
@

@

Autor komentarza: wojtyla85Data: 29-01-2017 21:10:07
Przeciez Warzywko podobno ma sklep z odzywkami.

I o czym ma to świadczyć?!
Będąc zwykłym handlarzem, który tylko patrzy jak kupić najtaniej jakiś proszek dla genetycznych niedojd lub chcących brylować pakelaturą, pokrywając swe inne komplexy, a potem sprzedać go jak najdrożej, ma być ekspertem od czegokolwiek?

Przecież to drobny handlarz !
Wasilewski i twoja spółka, w postaci prymitywo-cwaniaka Babilońskiego - czy w przypadku Kosteckiego robiliście taki piar, wy knury zakłamane?

@

@
 Autor komentarza: BOXER
Data: 30-01-2017 08:59:45 
Bez przesady. Winstrol to nie animal cuts .
Ja bym chętnie wziął winstrol nie świadomie ale jest na tyle drogi ze nikt mi go tak po prostu nie da.

Wawrzyk jest przedostatni. Teraz Szpila. Mam nadzieje że Szpila nie pomyl jedzenia i nie oszamie papu swoich psów.
 Autor komentarza: skud
Data: 30-01-2017 10:11:52 
BoxingCavalier
Wasilewski i twoja spółka, w postaci prymitywo-cwaniaka Babilońskiego - czy w przypadku Kosteckiego robiliście taki piar, wy knury zakłamane?


Kazdemu nasuwa sie ta mysl,czy Kostecki nie byl wystawiony.
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 30-01-2017 10:55:23 
Swiadomie,ale nie swiadomie II

A co do suplementow, to nie sadze zeby producent uzywal sterydow do produkcji odzywek. Taka wpadka to byla by katastrofa dla firmy, spadek sprzedazy, sprawa w sadzie. Jak wiadomo sterydy szkodza zdrowiu, moga nawet prowadzic do smierci. Jaki producent suplementow podjal by takie ryzyko? Moglby nawet trafic do wiezienia za nieumyslne spowodowanie smierci jezeli ktos by sie of tego przekrecil. Chyba ze Wawrzyk kupowal suplementy na stadionie dziesieciolecia od Wadima ,wlasnej produkcji w domowym "labolatorium", zamiast suplementy renomowanych firm. Tylko kto w to uwierzy...
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 30-01-2017 10:56:30 
Przyszla karma za Kosteckiego- I dobrze!!!
 Autor komentarza: Darion
Data: 30-01-2017 10:58:35 
Autor komentarza: skudData: 30-01-2017 10:11:52
BoxingCavalier
Wasilewski i twoja spółka, w postaci prymitywo-cwaniaka Babilońskiego - czy w przypadku Kosteckiego robiliście taki piar, wy knury zakłamane?


Kazdemu nasuwa sie ta mysl,czy Kostecki nie byl wystawiony.
-------------------------------------------

Chyba kazdemu debilowi. Kostecki to zwykly bandyta i debil. Alfons, zlodziej, przekrecierz ktory lubi sobie wciagnac kreske i dojebac sie koksem. Wasyl nic nie musial krecic, Kostecki sam sie zalatwil i wreszcie trafil tam gdzie jego miejsce.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 30-01-2017 13:31:38 
Autor komentarza: Darion
Cygańskich genów z człowieka nie wyrwiesz.
 Autor komentarza: strzelacz
Data: 03-03-2017 22:48:07 
Nasi wpadaja na koksie strednio raz w roku.. wszyscy ze stajni Wasilewskiego ... i szanowanego pana Lapina. Kurwa ludzie czego wy nie widzicie? Nasza stajnia bokerska jest najbardziej koksiarska na swiecie. Szanuje sportowcow , szczegolnie tych ktorzy maja cos do powiedzenia o sobie lub innych. Ale jak moge szanowac kogos kto wmawia ze cale zycie zarzeka sie ze nie bral , i nagle gdy chodzi o jego najwiekszą mozliwą wypłatę w karierze opatrznosc losu zeslala mu wynik pozytywny... Nie pisze tutaj o panu Wawrzyku , bo jego akurat lubie. Jest to wina trenerów i promotora, ktorzy prowadza zawodnika...
Na liscie wybranców poki co :
Kostecki
Wawrzyk
Wach ... w nieduzym okresie czasu . Wszyscy walczyli o mozliwosc zaistnienia w swiecie boksu.
No moze procz Kosteckiego ... bo to samozwanczy mistrz swiata......
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.