Archiwum wiadomości z dnia: 2016-11-18

 


BRAK SZCZĘŚCIA DO IRLANDCZYKÓW

Dziś Irlandia nie będzie się nam dobrze kojarzyć, bo Aneta przegrała w Sofii właśnie z Irlandką i to samo czekało Damiana Durkacza w St. Petersburgu. Znany wszystkim Patryk Donowan, nie dał najmniejszych szans żadnemu z pięciu sędziów - którzy jednogłośnie wskazali przegraną Polaka podczas eliminacyjnego boju w Rosji; a to nie wszystko z bolących wieści.
WIDEO: TOMASZ BOHDANOWICZ vs BARTŁOMIEJ KRASUSKI (-91kg)

Od kilkunastu dni szykowaliśmy Was na ewentualny finał Mistrzostw Polski Seniorów pomiędzy Tomaszem Bohdanowiczem a Adamem Balskim (7-0, 6 KO), pięściarzem zawodowym. I obaj nie zawiedli. W dzisiejszym półfinale Bohdanowicz w końcu zrewanżował się Bartłomiejowi Krasuskiemu i jutro o złoto zawalczy z Balskim. Poniżej zapis wideo walki Bohdanowicz vs Krasuski.
KOWALIOW-WARD. TAJNA BROŃ SYNA BOŻEGO

Wszyscy odliczamy już godziny do najważniejszego pojedynku tego roku. W sobotę w nocy na ring w T-Mobile Arena w Las Vegas Siergiej Kowaliow (30-0-1, 26 KO) będzie bronił tytułów mistrza świata WBA Super, WBO i IBF w wadze półciężkiej w walce z dawnym liderem kategorii super średniej Andre Wardem (30-0, 15 KO). Dawno nie doszło do starcia dwóch niepokonanych pięściarzy tej klasy.