Archiwum wiadomości z dnia: 2016-11-10

 JOSHUA OTWARTY NA EWENTUALNE STARCIE Z ORTIZEM

Niedawno Eddie Hearn - promotor Anthony'ego Joshuy (17-0, 17 KO), związał się również kontraktem z siejącym postrach wśród innych Luisem Ortizem (25-0, 22 KO). Ale mistrz świata federacji IBF wcale nie zamierza unikać Kubańczyka. Najpierw jednak ma dwa inne obrane cele. "King Kong" ma być dopiero trzeci w kolejce.
POZNAŃSKA GALA NIEPODLEGŁOŚCI

12 listopada w Hali CityZen przy ul. Droga Dębińska 10c o godz. 17:00 rusza "Poznańska Gala Niepodległości Ku Czci Dywizjonu 302. Cześć i Chwała Bohaterom" oraz Mecz Bokserski Wielkopolska vs. Podlasie. Organizatorami wydarzenia są: Fundacja Wielkopolski Boks oraz Extra Gale Sportów Walki. W walce wieczoru swój debiut w boksie zawodowym będzie miał Aleksander "ALEX" Strecki, walczący w barwach nowo powstałej Grupy Promotorskiej - Boks Poznań Profi Team.


TIMOTHY BRADLEY ZACZEPIA CZOŁÓWKĘ WAGI PÓŁŚREDNIEJ

Gdy tylko pojawiły się pierwsze plotki o rzekomym powrocie Floyda Mayweathera Jr, jego sparingach, natychmiast na ochotnika zgłosił się Timothy Bradley (33-2-1, 13 KO). Teraz były mistrz dwóch dywizji rzuca rękawicę innym gwiazdom kategorii półśredniej. Na jego liście życzeń znaleźli się Keith Thurman (27-0, 22 KO), Shawn Porter (26-2-1, 17 KO), Amir Khan (31-4, 19 KO), a nawet Miguel Cotto (40-5, 33 KO), który rozważa zejście do granicy 147 funtów.


KOWALIOW-WARD: DARMANI ROCK POPRZEDZI TRANSMISJĘ PPV

Młodziutki Darmani Rock (5-0, 4 KO) - były Młodzieżowy Mistrz Świata w boksie olimpijskim, to nadzieja Amerykanów na lepsze jutro w królewskiej kategorii. Zawodnik promowany przez grupę Roc Nation Sports kolejny pojedynek stoczy 19 listopada w T-Mobile Arena w Las Vegas podczas elektryzującej gali Kowaliow vs Ward.BASHIR: IM PÓŹNIEJ DOJDZIE DO WALKI Z JOSHUĄ, TYM BĘDZIE TRUDNIEJ

James Ali Bashir od lat pozostaje w drużynie Władimira Kliczki (64-4, 53 KO). Nie jest oczywiście pierwszoplanową postacią, ale współpracuje z Ukraińcem od dawna. Kiedy ten przygotowywał się do walki z Kubratem Pulewem, w ośrodku w Going pojawił się w roli sparingpartnera Anthony Joshua (17-0, 17 KO), aktualny mistrz świata wagi ciężkiej federacji IBF.TONY BELLEW: HAYE MNIE WCALE NIE PRZERAŻA

Z jednej strony Tony Bellew (28-2-1, 18 KO) uznaje Davida Haye'a (28-2, 26 KO) za najgroźniejszego obecnie pięściarza wagi ciężkiej, a z drugiej zapowiada, że w ogóle się go nie obawia. Mistrz świata kategorii junior ciężkiej federacji WBC coraz mocniej naciska rodaka do konfrontacji - albo w umownym limicie, albo po prostu w wadze ciężkiej.ARTUR LAZARIAN: TO DLA MNIE BARDZO WAŻNA WALKA

Po ponad sześciu latach na ring zawodowy powróci niespełniony Artur Lazarian (1-0). Nowy nabytek stajni Tymex Mariusza Grabowskiego zaboksuje 19 listopada w "Hotelu nad Wisłą" niedaleko Tczewa. Porozmawialiśmy z nim przy okazji sobotniej gali w Łomiankach. Co z jego pościgiem z wagą ze 104 kilogramów do dywizji półciężkiej? Zapraszamy.


PRZEDŁUŻA SIĘ POWRÓT DROZDA

Oddala się wizja szybkiego powrotu między liny Grigorija Drozda (40-1, 28 KO). Nieaktywny od półtora roku "mistrz w zawieszeniu" organizacji WBC kategorii cruiser miał zaboksować na początku roku, wiemy już jednak, że wszystko się przedłuży.