Archiwum wiadomości z dnia: 2016-11-07

 


NORBERT DĄBROWSKI O WALCE Z ALVAREZEM

Norbert Dąbrowski (19-5-1, 7 KO) już 10 grudnia w Montrealu przystąpi do arcy trudnego zadania, gdy przyjdzie mu się mierzyć z oficjalnym pretendentem do pasa WBC wagi półciężkiej, Eleiderem Alvarezem (20-0, 10 KO). Przed Wami rozmowa z "Norasem" na niewiele ponad miesiąc przed walką.


ZA TYDZIEŃ STARTUJĄ 87. MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW

Dokładnie za tydzień - od 14 listopada, w Sokółce rozpoczną się 87. Mistrzostwa Polski Seniorów. Miło nam poinformować, że najważniejsza krajowa impreza w tym roku będzie transmitowana na łamach BOKSER.ORG. Widzowie będą mieli wobec tego dokładny przekrój tego, co najlepsze w naszym pięściarstwie olimpijskim. W rozwinięciu plan transmisji.URATUJCIE ASTORIĘ?!

No i zaczynają się przedwyborcze kampanie, a my odkrywamy sprawy, którymi należy się zająć. Działacze! Nie wystarczy być?! Może najwyższy czas zaprzestać wykazywać się krytykanctwem innych, a pokazać co można zrobić, przy odrobinie dobrej woli.


KONRAD DĄBROWSKI WRÓCI 10 GRUDNIA WE WROCŁAWIU

- Cały czas jestem aktywny. Gdy dowiedziałem się, że zaboksuję w grudniu, zwiększyłem po prostu intensywność pracy. Zamierzam zakończyć rok efektownym zwycięstwem - mówi Konrad Dąbrowski (8-1, 1 KO), który w drugim tegorocznym starcie zaprezentuje się 10 grudnia we Wrocławiu. Głównym wydarzeniem tego wieczoru będzie występ Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka (51-3-1, 37 KO).