Archiwum wiadomości z dnia: 2016-03-21

 HAYE KONTRA BRIGGS 21 MAJA W LONDYNIE?

Czyżby miało dojść do walki dwóch byłych mistrzów wagi ciężkiej? Kontrowersyjny Shannon Briggs (59-6-1, 52 KO) udał się do Anglii, gdzie wywołał spore zamieszanie, rzucając wyzwanie Davidowi Haye'owi (27-2, 25 KO). - Nie wyjadę, dopóki go nie znajdę. Może po prostu zostanę tu i będę nokautował losowych gości - mówił 44-letni Amerykanin.

TONY BELLEW: MAKABU NAJBARDZIEJ UNIKANYM ZAWODNIKIEM

Tony Bellew (26-2-1, 16 KO) stanie do walki z Ilungą Makabu (19-1, 18 KO) o wakujący tytuł mistrza świata wagi junior ciężkiej federacji WBC. To już wiemy od kilku dni. Anglik ma jednak nadzieję, że takie pojedynek uda się zorganizować na piłkarskim stadionie Goodison Park, gdzie na co dzień grają piłkarze Evertonu.MAYWEATHER: JESTEM DUMNY Z BYCIA KRÓLEM

Szczęśliwy emeryt Floyd Mayweather Jr przypomniał się kibicom dłuższym niż zwykle postem opublikowanym w mediach społecznościowych. Przy załączonym filmie, na którym siedzi za tradycyjną furą pieniędzy, najlepiej zarabiający sportowiec świata pisze: - Jestem dumny z bycia królem.OSTATECZNIE GUINN DLA FURY'EGO

Nagy Aguilera (20-9, 14 KO) wycofał się z zaplanowanego za pięć dni startu na Wembley Arena w Londynie, gdzie miał zmierzyć się z Hughie Furym (18-0, 10 KO). Dla Anglika ściągnięto jednak szybko innego zawodnika ze znanym nazwiskiem.LUCAS BROWNE WPADŁ NA DOPINGU?!?

Czy to już nie było przypadkiem grane? Lucas Browne (24-0, 21 KO), który szesnaście dni temu wygrywając przed czasem z Rusłanem Czagajewem (34-3-1, 21 KO) i odebrał mu pas WBA Regular wagi ciężkiej, został złapany na dopingu. Przypomnijmy, że pojedynek odbył się w Groznym.