Archiwum wiadomości z dnia: 2016-03-05

 
HATTON JUŻ WIDZI BROWNE'A Z FURYM I JOSHUĄ

Ricky Hatton, który po zakończeniu kariery bokserskiej został promotorem, ma ambitne plany wobec Lucasa Browne'a (23-0, 20 KO). Australijczyk już za kilka godzin zmierzy się z Rusłanem Czagajewem (34-2-1, 21 KO) w walce o pas regularnego mistrza świata federacji WBA wagi ciężkiej.


SIŁA BROWNE'A NIE ROBI NA TRENERZE CZAGAJEWA WRAŻENIA

Przed dzisiejszym starciem Rusłana Czagajewa (34-2-1, 21 KO) z Lucasem Browne'em (23-0, 20 KO) niemal wszyscy podkreślają, że będzie to rywalizacja doświadczenia Uzbeka z brutalną siłą Australijczyka, ale znany trener Pedro Diaz, który stoi w narożnika "Białego Tysona", wcale nie jest pod jakimkolwiek wrażeniem wyczynów pretendenta do pasa WBA Regular wagi ciężkiej.


ADAMEK-MOLINA: JAKUB CHYCKI O WSPÓŁPRACY Z 'GÓRALEM'

- Przez lata mojej pracy w tym zawodzie miałem okazję współpracować z wieloma specjalistami od przygotowania fizycznego i muszę przyznać, że on jest chyba najlepszy z nich wszystkich - mówi Roger Bloodworth, trener Tomasza Adamka (50-4, 30 KO), o Jakubie Chyckim. Nowego członka w swoim sztabie nie może się również nachwalić sam "Góral", dlatego przy okazji treningu medialnego Adamka porozmawialiśmy z trenerem Chyckim. Wyszedł z tego ciekawy wywiad - zapraszamy!
MICHAŁ CIEŚLAK: OBY JAK NAJWIĘCEJ TAKICH SPARINGÓW JAK TE

Michał Cieślak (11-0, 7 KO) przygotowuje się do walki z Francisco Palaciosem (23-3, 14 KO) podczas Polsat Boxing Night. Z kolei Tomasz Adamek (50-4, 30 KO) trenuje pod kątem Erica Moliny (24-3, 18 KO). Obaj Polacy od kilku dni sparują z sobą w Łomnicy i właśnie o tych sparingach, ale również najbliższym rywalu, porozmawialiśmy z Michałem.


ZMOTYWOWANY MARGARITO W LIMICIE

Po czterech i pół roku przerwy dziś w nocy między linami zamelduje się znowu Antonio Margarito (38-8, 27 KO). Wielki wojownik, nad którym wisi pamiętna afera z nielegalnymi bandażami i substancjami utwardzającymi, wciąż ma nadzieję na potyczki z największymi gwiazdami, z Miguelem Cotto (40-5, 33 KO) na czele, z którym ma zadawnione porachunki do załatwienia.
NA ŻYWO: MISTRZOSTWA ŚLĄSKA 2016 - PÓŁFINAŁ

Zapraszamy na bezpośredni przekaz z Bielska Białej, gdzie trwają właśnie pięściarskie zmagania o prawo startu na Mistrzostwach Polski. Po wieczornej gali, kibice czujący niedosyt mogą dziś na żywo śledzić pojedynki z komentarzem sędziego boksu zawodowego Pana Włodzimierza Kromki. W Hali Widok prawdziwy maraton Mistrzostw Śląska - 44 walki, zestawienie par i wyniki na żywo w rozwinięciu.