Archiwum wiadomości z dnia: 2015-11-08

 
SMITH ZASTOPOWAŁ FIELDINGA, ZWYCIĘSKI BURNS

W głównym wydarzeniu gali Matchroom w Liverpoolu w ciekawie zapowiadającym się pojedynku o mistrzostwo Wielkiej Brytanii w kategorii super średniej zmierzyło się dwóch niepokonanych pięściarzy pochodzących z tego miasta - Callum Smith (18-0, 13 KO) i Rocky Fielding (21-1, 12 KO).


WASZYM ZDANIEM: BRADLEY vs RIOS

Przenosimy się z Europy do Las Vegas. Wielkie gwiazdy ringów olimpijskich - Ryota Murata oraz Wasyl Łomaczenko, a także starcie Timothy Bradleya (32-1-1, 12 KO) z Brandonem Riosem (33-2-1, 24 KO) o pas WBO wagi półśredniej. To wszystko przed nami, a to jest temat dla Was - kibiców!


GASIJEW KONTRA KILADZE W ELIMINATORZE IBF DO RAMIREZA

Mówiło się o tej walce od kilku dni, a teraz ogłoszono ją oficjalnie. W eliminatorze federacji IBF wagi junior ciężkiej rękawice skrzyżują Iago Kiladze (24-1, 16 KO) oraz Murat Gasijew (22-0, 16 KO). Lepszy z tej dwójki stanie się oficjalnym pretendentem dla zasiadającego na tronie Victora Emilio Ramireza (22-2-1, 17 KO).NA ŻYWO: XX MIĘDZYNARODOWY 'ZŁOTY ŻUBR' - FINAŁ

Artystycznie i pięściarsko na finałach Międzynarodowego Turnieju 'Złoty Żubr' w Hajnówce. Zanim na ringu pojawią się zawodnicy w walkach finałowych, wstępna dawkę emocji dostarczą międzynarodowe sparingi, a przed samymi starciami turniejowymi występy lokalnych zespołów artystycznych. Rozpiska w kolejności walk w rozwinięciu.MARIUSZ WACH O PORAŻCE Z POWIETKINEM: FIZYCZNIE JEST WSZYSTKO OK

- Pierwsze cztery rundy wyglądały dobrze. Od czasu tego ciosu na korpus, wszystko potem to już była równia pochyła. Ale nie byłem zamroczony ani razu - mówi kilkadziesiąt godzin po walce z Aleksandrem Powietkinem (30-1, 22 KO) twardy jak skała Mariusz Wach (31-2, 17 KO), który pomimo niepowodzenia w Kazaniu, znalazł wczoraj czas dla każdego kibica i dla mediów. Posłuchajcie jak skomentował swój występ w Rosji, słowa Artura Szpilki i co myśli o swojej przyszłości. Zapraszamy!