MAŁE PIĘŚCI: JOHNNY OWEN (WYNIKI KONKURSU)

Wyniki zeszłotygodniowego konkursu dotyczącego Johnny'ego Owena, swoisty hołd oddany wszystkim zmarłym bokserom. Bądźmy razem z nimi w ten szczególny czas...

''JOHNNY OWEN'' - WYNIKI KONKURSU

       W dzień Święta Zmarłych wspominamy bokserów, którzy od nas odeszli. Tylko w tym roku pożegnaliśmy m.in. Tony'ego Ayalę Juniora, Gene'a Fullmera, Harolda Johnsona, Ariela Krasnopolskiego, Andrew Lewisa, Sinana Samil Sama, Isłama Timurzijewa i Alexisa Vastine'a. Cześć Ich Pamięci!

      Ogłaszamy również wyniki zeszłotygodniowego konkursu z okazji trzydziestej piątej rocznicy śmierci Johnny'ego Owena, który zmarł tragicznie 4 listopada 1980 roku. Pytanie konkursowe dotyczyło zdjęcia, które możecie zobaczyć poniżej. Należało opisać, kto znajduje się na zdjęciu i podczas jakiej uroczystości ono powstało.

       Nagrodę główną konkursu - książkę ''Johnny Owen'' autorstwa Jeffa Murphy'ego - otrzymuje czytelnik o nicku reckik, który opisał zdjęcie następująco:

       ''Na zdjęciu znajdują się rodzice Johnny'ego Owena: ojciec Dick Owens (po lewej, zmarł w 2005 r.) i matka Edith. W środku stoi meksykański mistrz Lupe Pintor, z którym w feralnej walce 19 września 1980 r. w Grand Olympic Auditorium w Los Angeles Johnny bił się o mistrzostwo świata WBC w wadze koguciej i w wyniku odniesionych obrażeń zapadł w śpiączkę. Został uznany za zmarłego 4 listopada 1980 r.

       Samo zdjęcie zostało zrobione w dniu 2 listopada 2002 r. w rodzinnej miejscowości Johnny'ego Merthyr Tydfil w Walii, podczas odsłonięcia przez ojca Johnny'ego i zaproszonego na tę uroczystość Lupe pomnika upamiętniającego postać Johnny'ego.''

       Drugą nagrodę - unikatowe bokserskie zdjęcie z autografem autora, Jakuba Dobka - otrzymuje czytelnik o nicku PromotorSilnego, który jako pierwszy prawidłowo odpowiedział na pytanie.

       Gratulujemy zwycięzcom! Nos da!

       Obu zwycięzców prosimy o przesłanie swojego adresu pocztowego na adres e-mail: bilunski.jakub@gmail.com

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

Biłuński zadebiutował na łamach Bokser.org w czerwcu 2011 roku. W ciągu dwóch lat stworzył cztery autorskie cykle: "Artyści ringu", "Boxiana", "Styl robi walkę" i "KSB". Prezentował charakterystyczny styl, który często polaryzował opinie czytelników. Obecnie Biłuński tworzy reportaże dla wydawnictwa Ebr.

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: reckik
Data: 01-11-2015 22:41:23 
Super! Cieszę się bardzo z wygranej i dziękuję za konkurs.

Ps. Książka poleci do Marcina z Zamościa :)
 Autor komentarza: AutorKomentarza
Data: 02-11-2015 00:02:18 
Nie wiem czy ja tu nie dmucham na zimne, ale skoro podany jest opis użytkownika, który wygrał konkurs, to chyba dobrze by było też upublicznić opis użytkownika, który otrzymał drugą nagrodę (chyba że zastrzegł, aby nie upubliczniać), choć prawidłowej odpowiedzi udzielił pierwszy.
Tak sobie myślę, że jakimś takim dość niekonkretnym wydaje mi się kryterium oceny cyt. "Jeżeli z pytaniem poradzi sobie więcej niż jedna osoba, nagrodę otrzyma autor/autorka najdokładniejszej odpowiedzi."
Co znaczy najdokładniejsza odpowiedź? Wg mnie odpowiedź może być albo prawidłowa, albo nieprawidłowa, a nie jakaś tam najdokładniejsza, czy mniej dokładna. Pytanie brzmiało dość konkretnie cyt. "Kto znajduje się na zdjęciu i podczas jakiej uroczystości ono powstało?"
Nie wiem jakiej odpowiedzi udzielił "PromotorSilnego", ale wcale bym się nie zdziwił, gdyby poczuł się pokrzywdzony.
 Autor komentarza: soulfoodboxing
Data: 02-11-2015 09:19:05 
@AutorKomentarza - opis autorstwa czytelnika o nicku PromotorSilnego można przeczytać w sekcji komentarzy pod zeszłotygodniowym artykułem konkursowym. ''Najdokładniejsza odpowiedź'' była być może nieco niefortunnym wyrażeniem i mam nadzieję, że PromotorSilnego nie będzie się czuł pokrzywdzony. Otrzyma piękne i cenne zdjęcie autorstwa kultowego fotografa.
 Autor komentarza: AutorKomentarza
Data: 02-11-2015 11:30:48 
A faktycznie jest. Jakoś mi umknęło. Widziałem tylko opis "reckika".

Jak dla mnie to trochę dyskusyjne to wszystko, bo przecież "PromotorSilnego" odpowiedział dokładnie i konkretnie na pytanie konkursowe. A wiadomo, że jak ktoś odpowiada drugi, to zawsze zrobi to "konkretniej.

Nie wiem... to nie mój konkurs, Ty tu rządzisz :D
 Autor komentarza: PromotorSilnego
Data: 02-11-2015 13:23:21 
W związku z tym, że "AutorKomentarza" zachował się charakternie i bezinteresownie zabrał głos w spornej kwestii wstawiając się za mną, postanowiłem zrezygnować z nagrody i przekazać ją w jego ręce. Myślę, że dla redakcji nie zrobi to różnicy. Pozdrawiam.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.