Archiwum wiadomości z dnia: 2015-10-27

 


ROZMOWA Z PIERWSZYM ZAWODNIKIEM, KTÓRY WYTRZYMAŁ CIOSY 'GGG'

Mehdi Bouadla (30-6, 11 KO) nie jest już tak twardy jak na początku kariery, bo ostatnie trzy z sześciu łącznie porażek poniósł przed czasem. Zastopowali go kolejno Mikkel Kessler, Arthur Abraham oraz Dimitrij Czudinow. Ale to właśnie Francuz jako pierwszy, a jeden z trzech w ogóle pięściarzy, zdołał dotrwać do ostatniego gongu konfrontacji z Giennadijem Gołowkinem (34-0, 31 KO).TRZECIE URODZINY 'KB PIĘŚCIARZ' WARSZAWA

To już trzy lata jak Klub Pięściarz uczy wszystkich chętnych trudnego rzemiosła jakim jest boks. Niewielka salka i ogromny zapał założyciela daje efekty. Wszystko to co nam powiedział Aleksy Kopeć w kuluarach i przed kamerą jest systematycznie realizowane. Prezentujemy kilka ujęć z rocznicowego spotkania.


SZPILKA O WALCE Z MANSOUREM: TO KAWAŁ DOBREGO ZAWODNIKA

- To będzie pierwsza poważna walka po przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych. Mansour ma czym uderzyć. Jego starcia zawsze generują emocje, no a ja przecież też potrafię się bić - mówi Artur Szpilka (20-1, 15 KO) w rozmowie z Karoliną Owczarz, oczywiście komentując w ten sposób zaplanowaną na 12 grudnia potyczkę z Amirem Mansourem (22-1-1, 16 KO).
PIOTR GUDEL: JESTEM ZADOWOLONY Z TEGO STARTU

- Praktycznie wszystko co zakładaliśmy przed walką, wychodziło potem w ringu. Zauważyłem, że gdy boksuję na luzie, mam zdecydowanie większy przegląd pola i sytuacji - uważa Piotr Gudel (4-1-1), który w minioną sobotę w walce wieczoru w Żyrardowie wypunktował Szweda Edwarda Bjorklunda (1-2-1).SEKS SKANDAL Z YUSAFEM MACKIEM W ROLI GŁÓWNEJ

Yusaf Mack (31-8-2, 17 KO) przez lata należał może nie do ścisłej, ale jednak czołówki kategorii super średniej oraz półciężkiej w boksie zawodowym. Teraz wybuchł niespotykany dotąd skandal z nim w roli głównej. Emerytowany już chyba zawodnik wystąpił... w gejowskim porno. Problem w tym, że podobno został odurzony i zagrał w nim wbrew własnej woli. Tak przynajmniej twierdzi teraz.