Archiwum wiadomości z dnia: 2015-07-30

 KRZYSZTOF ZIMNOCH: WSZYSTKO MUSI BYĆ NA 100%

- Już ciężko trenuję, ale jeśli poczuję jakiś ból, to po prostu odwołam walkę. Wszystko musi być na sto procent - mówił nam kilka dni temu Krzysztof Zimnoch (17-0-1, 11 KO). Ten wywiad mieliśmy Wam pokazać dopiero jutro, lecz wobec decyzji naszego ciężkiego, prezentujemy już dzisiaj. Nasza rozmowa z pięściarzem z Białegostoku odbyła się na początku tygodnia. Wtedy jeszcze jego udział na gali PBN wydawał się realny. Krzysiek opowiedział o najbliższych planach, wyjeździe zagranicznym oraz nowym trenerze. Zapraszamy.


IZU UGONOH: BĘDĘ PRZYGOTOWANY NA WSZYSTKO

Już pojutrze Izuagbe Ugonoh (12-0, 9 KO) spotka się z Williamem Quarrie (5-3, 2 KO), co ma być tylko preludium przed znacznie trudniejszą potyczką w październiku. Co Polak trenujący od kilku miesięcy pod okiem sławnego Kevina Barry'ego mówi o najbliższym starcie i jak odnosi się do ostatniego pojedynku z wielkim Juliusem Longiem? Zapraszamy do krótkiej rozmowy z Izu.

DILLIAN WHYTE: NIE ODCZUWAM ŻADNEJ PRESJI

Dillian Whyte (14-0, 11 KO) pod koniec roku ma stoczyć wyczekiwany rewanż z Anthonym Joshuą (13-0, 13 KO) za czasy amatorskie, lecz póki co w najbliższą sobotę skrzyżuje rękawice z Irineu Beato Costą Juniorem (17-4, 15 KO). - Jestem w dobrej formie i nie mogę się już doczekać by kogoś znokautować - nie ukrywa Anglik.


ADAMEK-SALETA: ROBERT ZŁOTKOWSKI O PRZYGOTOWANIACH PRZEMKA

Przemysław Saleta (44-7, 22 KO) w ostatni weekend września ma spotkać się z Tomaszem Adamkiem (49-4, 29 KO). W narożniku byłego mistrza Europy wagi ciężkiej znów stanie Robert Złotkowski, który poprowadził go do zwycięstwa nad Andrzejem Gołotą. Tym razem zadanie będzie chyba jeszcze trudniejsze. Z tej okazji spotkaliśmy się jednym z najlepszych szkoleniowców na naszym podwórku i porozmawialiśmy o przygotowaniach Przemka, a także samej potyczce z "Góralem".


ABEL SANCHEZ WSPOMOŻE GROVESA PRZED WALKĄ O PAS WBC

George Groves (21-2, 16 KO) ma zapewnioną walkę o tytuł mistrza świata federacji WBC kategorii super średniej. Do jego spotkania z zasiadającym na tronie Badou Jackem (19-1-1, 12 KO) dojdzie prawdopodobnie na gali z udziałem Floyda Mayweathera Jr 12 września. Póki co trenuje między innymi pod okiem Abela Sancheza, szkoleniowca sławnego Giennadija Gołowkina (33-0, 33 KO). Wygląda jednak na to, że nie dojdzie do wspólnych sparingów między tymi zawodnikami.MALIGNAGGI: MAM STYL NA GARCIĘ

Amir Khan stosunkowo łatwo uporał się z Paulem Malignaggim (33-6, 7 KO), z kolei Danny Garcia (30-0, 17 KO) powalił go już w czwartej rundzie. Mimo wszystko Anglik w jednym z ostatnich wywiadów stwierdził, że "Magik" ze swoim nietypowym stylem sprawi faworyzowanemu rywalowi olbrzymie problemy. Sam Malignaggi wypowiada się w podobnym tonie i przekonuje, iż wyboksuje "Swifta".