Archiwum wiadomości z dnia: 2015-06-13

 

ADAMEK-SALETA OKIEM ANDRZEJA GMITRUKA

Pod koniec września w głównym punkcie programu gali Polsat Boxing Night w Łodzi Przemysław Saleta (44-7, 22 KO) zmierzy się z Tomaszem Adamkiem (49-4, 29 KO). W narożniku "Górala" po kilkuletniej przerwie stanie znów Andrzej Gmitruk. I właśnie z tym znanym szkoleniowcem porozmawialiśmy o konfrontacji Salety z Adamkiem.


ARTUR BETERBIJEW ZNÓW PRZED CZASEM

Na początek transmisji stacji Spike TV z gali w Chicago znów z dobrej strony pokazał się Artur Beterbijew (9-0, 9 KO), który zastopował Alexandra Johnsona (16-3, 7 KO). Co jednak najważniejsze, wszedł na nieznany dotąd obszar siódmej rundy udowadniają, że poza świetną techniką i brutalną siłą również jest dobrze przygotowany od strony kondycyjnej.LARA CHCE GGG I CANELO. 'ZNOWU ROZKWASZĘ MU GĘBĘ'

Erislandy Lara (21-2-2, 12 KO) ma nadzieję, że po zdominowaniu Delvina Rodrigueza (28-8-4, 16 KO) przyjdą walki ze znacznie bardziej wymagającymi rywalami. Kubańczyk chce się zrewanżować Saulowi Alvarezowi za niesłuszną, jak twierdzi, porażkę z ubiegłego roku. Gotowy jest również na Giennadija Gołowkina.