Archiwum wiadomości z dnia: 2015-03-10

 CUNNINGHAM: ADAMEK TO BYŁA NAUCZKA, NIE MOGĘ JUŻ TAK WALCZYĆ

W najbliższy weekend, po latach tułaczki po Europie i problemach osobistych, Steve Cunningham (28-6, 13 KO) w końcu dostąpi jednego z największych bokserskich zaszczytów - walki na HBO. W debiucie na antenie potężnej stacji zmierzy się z Wiaczesławem Głazkowem (19-0-1, 12 KO). "USS" ma nadzieję, że debiut ten wypadnie lepiej niż inny, który miał miejsce przy okazji pierwszej walki z Tomaszem Adamkiem.
DeGALE vs DIRRELL: OLBRZYMI PRZETARG DLA WARRIORSÓW

Andre Dirrell (24-1, 16 KO) nie musi się więcej martwić o wyprawę do Anglii, gdzie jego zdaniem został oszukany przy okazji jedynej porażki w karierze. Jak wiadomo właśnie on oraz James DeGale (20-1, 14 KO) zostali wyznaczeni do walki o wakujący tytuł mistrza świata kategorii super średniej według federacji IBF.


WIDEO: MACIEJ SULĘCKI NA OSTATNIM TRENINGU Z GMITRUKIEM?

Dziś chyba niestety na dobre zakończyła się współpraca Maćka Sulęckiego (19-0, 4 KO) z Andrzejem Gmitrukiem na linii zawodnik-trener. W zeszłym tygodniu wydawało się jeszcze, że sprawa jest do załatwienia, a "Striczu" normalnie trenował pod okiem Gmitruka. Przedstawiamy Wam urywki tego być może ostatniego wspólnego treningu i Sulęckiego pracującego na worku.
MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA 2015 - CHOJNÓW

Dopiero wybrzmiał gong podczas pojedynków seniorów na ringu w Opolu, a teraz możemy zaprosić na kolejną imprezę na Dolnym Śląsku - tak jak pisałem w Kalendarzu Kibica na 2015 rok- region ten podnosi się z wieloletniego marazmu i robi to naprawdę solidnie. Prezentujemy program Mistrzostw Młodzików, Kadetów, Juniorów - dla których to będzie eliminacja do MP 2015.TARVER DO BRIGGSA: PODPISZ KONTRAKT

Kilka tygodni temu Shannon Briggs (57-6-1, 50 KO) nazwał Antonio Tarvera (31-6, 22 KO) bumem, który nikogo już nie interesuje i nie liczy się w wadze ciężkiej. "Magik" zapowiedział, że chętnie wyprowadzi "Cannona" z błędu. - Tylko podpisz kontrakt - mówi.
IGOR JAKUBOWSKI: NIE BOJĘ SIĘ LEVITA

- Wasilij Levit nie ma pojedynczej bomby, ale rywale boją się tego zawodnika - mówi Igor Jakubowski (-91 kg), który walczy z tym bokserem o kwalifikację na Igrzyska 2016. Do bezpośredniego pojedynku dojdzie w sobotę 14 marca podczas meczu ligi WSB Astana Arlans Kazakhstan - Rafako Hussars Poland.