Archiwum wiadomości z dnia: 2015-01-12

 
W ŚRODĘ POZNAMY PLANY HAYMONA

W środę w Nowym Jorku odbędzie się konferencja prasowa, podczas której zaprezentowany zostanie bokserski kalendarz NBC i NBC Sports, ułożony przez telewizję i Ala Haymona. Według niepotwierdzonych jeszcze informacji stacja pokaże w tym roku 24 gale z udziałem zawodników potężnego doradcy.ANTHONY JOSHUA WYCOFAŁ SIĘ Z WALKI Z JOHNSONEM

Pogłębiające się problemy z plecami zmusiły Anthony'ego Joshuę (10-0, 10 KO) do wycofania się z gali w Londynie, do jakiej miało dojść 31 stycznia. Przypomnijmy, iż naprzeciw mistrza olimpijskiego z Londynu miał stanąć "niezatapialny" Kevin Johnson (29-6-1, 14 KO), były pretendent do tytułu wszechwag.
WOKÓŁ WALKI WILDER vs STIVERNE

Od blisko ośmiu lat Amerykanie nie mieli na tronie wagi ciężkiej swojego mistrza świata. Ostatnim był Shannon Briggs. Kibice, ale nawet tamtejsi bukmacherzy wierzą jednak, że wszystko zmieni się już w sobotnią noc za sprawą Deontay Wildera (32-0, 32 KO).


WILDER: STIVERNE NAWET MNIE NIE TRAFI

"To będzie dopiero początek. Wcześniejsze walki były tylko wstępem do tego, co zaczyna się teraz" - podsyca atmosferę przed sobotnim pojedynkiem Deontay Wilder (32-0, 32 KO). "Brązowy Bombardier" już za pięć dni przystąpi do starcia o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej według federacji WBC.