Archiwum wiadomości z dnia: 2015-01-07

 GALE ESPN-u W FIGHTKLUBIE!

Stacja FightKlub pozyskała ekskluzywne prawa do transmisji doskonale znanej bokserskim kibicom serii gal ESPN Friday Night Fights. Nowy kontrakt będzie obowiązywał od stycznia 2015 roku. Pierwsza impreza z tego cyklu odbędzie się w najbliższy piątek w Santa Ynez w Kalifornii.
BRIGGS RZUCA WYZWANIE ANTONIO TARVEROWI

Shannon Briggs (57-6-1, 50 KO) cały czas ma nadzieję, że niebawem zmierzy się z Władimirem Kliczką (63-3, 53 KO). Jeżeli jednak Ukrainiec obierze inny kierunek, ostatni amerykański mistrz wagi ciężkiej chętnie skrzyżuje rękawice z Antonio Tarverem (31-6, 22 KO).


MIKE PEREZ JEDNAK NIE ZABOKSUJE

Niestety nie dojdzie do planowanego na piątkową noc powrotu Mike'a Pereza (20-1-1, 12 KO). O takiej możliwości poinformował kilka dni temu szef stajni K2 Promotions - Tom Loeffler. On też dziś odwołał występ tej wciąż niespełnionej nadziei wagi ciężkiej.
STIVERNE-WILDER: ZAPOWIEDŹ PROGRAMU ALL ACCESS

Waga ciężka wraca na piedestał. Już za dziesięć dni w niezwykle intrygująco zapowiadającej się walce w Las Vegas o pas WBC zaboksują broniący tytułu Bermane Stiverne (24-1-1, 21 KO) i amerykańska nadzieja na kolejne sukcesy w królewskiej dywizji Deontay Wilder (32-0, 32 KO). Tydzień wcześniej, w najbliższy piątek, telewizja Showtime wyemituje program "All Access", przedstawiający kulisy przygotowań obu pięściarzy. Trailer poniżej, kolejny film w rozwinięciu.