Archiwum wiadomości z dnia: 2014-10-16

 MECZ WIELICZKA vs LWÓW

Zapraszamy na mecz pomiędzy drużyną Wieliczki i Lwowa. Zapraszamy na bezpośrednią relację wszystkich kibiców którzy nie dotrą na godzinę 18:00 do Hali CER "Solne Miasto" przy ul. Tadeusza Kościuszki 15.


JOSEPH PARKER WYPUNKTOWAŁ WILLIAMSA

Joseph Parker (11-0, 9 KO) nie zawiódł i podczas gali w Auckland pewnie pokonał doświadczonego Shermana Williamsa (36-14-2, 19 KO). Tym razem utalentowany 22-latek nie zaliczył jednak nokautu, po dziesięciu rundach zostawiając decyzję sędziom punktowym.


DAVID PRICE: CHCĘ WALKI Z FURYM I JOSHUĄ

David Price (18-2, 15 KO) zapewnia, że jest już dojrzalszym i dużo lepszym pięściarzem niż jeszcze kilkanaście miesięcy temu i wciąż wierzy w zwojowanie królewskiej kategorii. Angielski kolos marzy o starciu z Tysonem Fury, choć nie wyklucza również przetestowania Anthony'ego Joshuy. O tym, ale również innych ciekawych sprawach w rozmowie z BOKSER.ORG!


WYNIKI WAŻENIA PRZED GALĄ W DZIERŻONIOWIE

117,2 kilograma zanotował Mariusz Wach (27-1, 15 KO) podczas ceremonii ważenia przed jutrzejszą galą w Dzierżoniowie. Rywal Polaka, Samir Kurtagic (12-5, 8 KO), wniósł na wagę 105,4 kilograma. Dla pięściarza z Krakowa będzie to powrót po dwuletnim rozbracie z zawodowym ringiem.


DONAIRE: DWUNASTU RUND NIE BĘDZIE

Nonito Donaire (33-2, 21 KO) nie zachwycał ostatnio w ringu, ale to ma się zmienić w nocy z soboty na niedzielę, kiedy w Carson Filipińczyk skrzyżuje rękawice z Nicholasem Waltersem (24-0, 20 KO). 31-latek zapowiada, że zaprezentuje dawny błysk i zastopuje niezwyciężonego przeciwnika.