Archiwum wiadomości z dnia: 2014-09-27

 
WILDER vs STIVERNE W USA W POŁOWIE GRUDNIA!

Przetarg na walkę o mistrzostwo świata wagi ciężkiej nie będzie potrzebny! Grupa Golden Boy Promotions reprezentująca interesy Deontay Wildera (32-0, 32 KO) oraz stajnia Don King Productions promująca mistrza świata federacji WBC Bermane'a Stiverne'a (24-1-1, 21 KO) doszły wspólnie do porozumienia.RAPORT Z MOSKWY

Kilkadziesiąt minut przed wyjściem na ring w Moskwie Andrzej Wasilewski - promotor Krzysztofa Włodarczyka (49-2-1, 35 KO) i Pawła Kołodzieja (33-0, 18 KO) złożył raport ze stolicy Rosji.
DAN RAFAEL STAWIA NA WŁODARCZYKA

Ceniony amerykański dziennikarz, pracujący dla ESPN-u Dan Rafael przypuszcza, że Krzysztof Włodarczyk (49-2-1, 35 KO) wyjdzie zwycięsko z dzisiejszej konfrontacji z Grigorijem Drozdem (33-0, 18 KO), w której będzie bronić pasa WBC w wadze junior ciężkiej.


WASZYM ZDANIEM: GALA W MOSKWIE!

Przed nami wielkie emocje związane z galą w Moskwie. Z tej okazji zapraszamy do naszej cyklicznej zabawy pod tytułem "Waszym zdaniem", gdzie możecie wymieniać swoje poglądy na temat walk Polaków o mistrzostwo świata kategorii junior ciężkiej.


PAWEŁ KOŁODZIEJ: CHWILA PRAWDY

Dziś wieczorem na ringu w Moskwie zarówno Paweł Kołodziej (33-0, 18 KO) jak i Krzysztof Włodarczyk (49-2-1, 35 KO) przystąpią do walk o mistrzostwo świata. Chyba wiemy już czego możemy się spodziewać po "Diablo", niewiadomą pozostaje natomiast wartość "Harnasia" i być może dlatego już drugi z członków naszej redakcji wziął właśnie jego pod lupę.
DROZD ZDETRONIZOWAŁ WŁODARCZYKA Z TRONU WBC

O sile Grigorija Drozda (39-1, 27 KO) w zeszłym roku przekonał się Mateusz Masternak. Dziś Rosjanin zaatakował Krzysztofa Włodarczyka (49-3-1, 35 KO) i należący do niego tytuł mistrza świata federacji WBC kategorii junior ciężkiej. I niestety znów dał się we znaki naszemu rodakowi.MASTERNAK: MÓGŁBYM BYĆ USZCZYPLIWY

Niemal dokładnie rok temu niepokonany wówczas w trzydziestu walkach Mateusz Masternak po bardzo wyrównanej walce w pierwszych dziesięciu rundach poległ w jedenastej po ciosach Grigorija Drozda (39-1, 27 KO). Dziś ten sam Rosjanin zdetronizował z tronu federacji WBC naszego jedynego w tej chwili mistrza świata, Krzysztofa Włodarczyka (49-3-1, 35 KO).


DROZD: TRASH TALK NIE JEST POTRZEBNY

Atmosfera przed walką Krzysztofa Włodarczyka (49-2-1, 35 KO) z Grigorijem Drozdem (38-1, 27 KO), choć ze względu na rangę napięta, w gruncie rzeczy jest dość spokojna. Rosjanin tłumaczy, że prowokacje rodem ze Stanów Zjednoczonych nie są tutaj potrzebne.


ALEX ARIZA OPUŚCI BOKS?

Dużo mówi się ostatnio o Alexie Arizie i jego powrocie na największą scenę, tymczasem według nieoficjalnych informacji ceniony specjalista od przygotowania fizycznego może niebawem całkowicie zniknąć z pięściarskiego świata.


WAŻENIE Z MOSKWY: KOŁODZIEJ vs LEBIEDIEW

Wczoraj prezentowaliśmy Wam wideo z ważenia Krzyśka Włodarczyka. Teraz pokazujemy naszym kibicom film z ważenia przed walką Pawła Kołodzieja (33-0, 18 KO) z Denisem Lebiediewem (25-2, 19 KO). Zobaczcie jak bardzo obu panów dzielą warunki fizyczne. Czy to pomoże Polakowi w sprawieniu sensacji?