Archiwum wiadomości z dnia: 2014-08-29

 

JOHNNY NELSON DO HUCKA: SPRÓBUJ POBIĆ MÓJ REKORD WŁAŚNIE ZE MNĄ

Marco Huck (37-2-1, 26 KO) w sobotni wieczór stanie przed szansą wyrównania pamiętnego rekordu Johnny'ego Nelsona (45-12-2, 29 KO), który w latach 1999-2006 piastował tytuł mistrza świata wagi junior ciężkiej federacji WBO i aż trzynaście razy skutecznie bronił pasa przed zapędami pretendentów. Przeciwnikiem Niemca będzie niepokonany, ale też zupełnie niesprawdzony Mirko Larghetti (21-0, 13 KO).

WE WRZEŚNIU DECYZJA MARQUEZA

Na początku września powinna się wyjaśnić przyszłość Juana Manuela Marqueza (56-7-1, 40 KO). "Dinamita" ma się spotkać ze swoim promotorem i zdecydować, czy chce kontynuować bokserską karierę, a jak tak, to kiedy i z kim chciałby się zmierzyć.FOTORELACJA: KADROWICZKI W ZAKOPANEM

Mimo oficjalnego zakończenia przyjmowania zgłoszeń do uczestnictwa w IX Międzynarodowych Mistrzostwach Śląska. Kolejne zawodniczki nadal aplikują do startu. Kadrowiczki w Centralnym Ośrodku Szkoleniowym pod okiem Pawła Pasiaka ostro przygotowują się do występów na tych zawodach. Jest to niepowtarzalna okazja do zmierzenia się z przedstawicielkami różnych stylów z całego świata w Polsce.