Archiwum wiadomości z dnia: 2014-07-31

 


MOJE TRZY GROSZE: RZETELNOŚĆ DZIENNIKARSKA

Często zastanawiałem się jak to jest możliwe, że skompromitowany polityk po kilkunastu miesiącach może wypowiadać się jako stróż moralności. Niestety bywa tak i w naszym zawodzie, ale żeby nie było, że znów "tylko czekam by kogoś uszczypnąć", jak to mi kilka razy zarzucano, posłużę się słowami kogoś innego.
AMIR KHAN WRÓCI 6 GRUDNIA, A W MAJU MAYWEATHER?

Amir Khan (29-3, 19 KO) nie porzuca marzeń o potyczce z Floydem Mayweatherem Jr (46-0, 26 KO). Wrześniowy termin mu nie odpowiadał z racji Ramadanu, dlatego powróci prawdopodobnie między liny 6 grudnia. Po ewentualnym zwycięstwie w maju przyszłego roku ma na niego już czekać "Piękniś".
BOHATERKI MISTRZOSTW EUROPY ORAZ TRENER KOMENTUJĄ SUKCES

W miniony weekend młodzieżowa kadra kobiet dokonała historycznego sukcesu, zdobywając aż 11 medali Mistrzostw Europy. Dzięki uprzejmości Polskiego Związku Bokserskiego prezentujemy wypowiedzi dokonane "na gorąco" po przylocie do kraju przez trenera reprezentacji Tomasza Różańskiego oraz złote medalistki: Elżbietę Wójcik, Adriannę Jędrzejczyk i Weronikę Zakrzewską.

MECZ POLSKA vs ŁOTWA: JAKUBI - ZAGREBIN

We wcześniejszych pojedynkach podopieczni Emina Huseynowa - trenera Niedźwiedzia Kętrzyn - zdobywali punkty dla naszego kraju, ale przewaga Dimitrija w starciu kategorii 75kg była znaczna i sędzia ringowy Sławomir Milczarek nie dopuszcza do dalszej walki Norberta Jakubi ogłaszając techniczny nokaut. Zapraszamy do obejrzenia tego pojedynku.


TROUT ZACZYNA MARSZ POWROTNY

Austin Trout (26-2, 14 KO) po dwóch porażkach z rzędu musi teraz odbudowywać swoją zachwianą pozycję w kategorii junior średniej. Okazją będzie potyczka 22 sierpnia z Danielem Dawsonem (40-3-1, 26 KO), będąca głównym punktem gali transmitowanej przez stację ESPN.