Archiwum wiadomości z dnia: 2014-06-30

 

KHAN CHCE DOPAŚĆ PACQUIAO, A POTEM MAYWEATHERA

Amir Khan (29-3, 19 KO) ma wielkie plany na najbliższy rok. W listopadzie lub grudniu chciałby zmierzyć się z Mannym Pacquiao (56-5-2, 38 KO), a kiedy już pokona dawnego kolegę z sali treningowej, następny na jego liście będzie Floyd Mayweather (46-0, 26 KO), z którym Brytyjczyk może walczyć w maju 2015.

BYRD: NIE ROZUMIEM GAMBOY

Chris Byrd krytycznie ocenił występ Yuriorkisa Gamboy (23-1, 16 KO) w walce z Terence'em Crawfordem (24-0, 17 KO). Były mistrz świata wagi ciężkiej przede wszystkim zwraca uwagę na dużą nieostrożność w poczynaniach ofensywnych Kubańczyka, który przypłacił ją czterema nokdaunami i porażką w dziewiątej rundzie.WIDEO: STARBAŁA vs SZCZEGŁOW

Po raz ostatni wracamy do niedawnej gali w Piątnicy. Prezentujemy Wam walkę kategorii super średniej, w której Michał Starbała (10-0, 2 KO) zachował nieskazitelny rekord kosztem Artema Szczegłowa z Ukrainy. Zobaczcie tę walkę w jakości HD - zapraszamy.


PARZĘCZEWSKI PO WYGRANEJ W RZESZOWIE

Robert Parzęczewski (5-0, 2 KO) już w piątej zawodowej walce zaboksował aż osiem rund, pewnie wygrywając z Ivanem Stupalo (7-5, 1 KO). Co ciekawe są robione przymiarki, by kolejny pojedynek na jesień był już dwunastorundowy. O tym oraz o podsumowaniu poprzedniej walki w rozmowie z nami tuż po zejściu z ringu.
OBÓZ SPORTOWO-BOKSERSKI

Został jeszcze miesiąc, aby zdecydować się na wyjazd na obóz pięściarski. Oferta skierowana jest dla osób trenujących boks na co dzień w klubach jak też dla osób dopiero zaczynających swoją przygodę z pięściarstwem. Na pewno pozostaną niezapomniane wrażenia na lata, a od chwili zakończenia obozu, już inaczej spojrzy się na każdy pojedynek. Informacje i kontakt w rozwinięciu.


EWA BRODNICKA: REHABILITACJA PRZEZ BOKS

Podczas imprezy w Centrum Neuropsychiatrii w Otwocku, Ewa Brodnicka wyszła z inicjatywą sztuki pięściarskiej jako narzędzia wspomagającego rehabilitację w niektórych przypadkach. - Po pokazie tarczowania, podeszły do mnie dziewczęta pytając o możliwość trenowania boksu. Sądzę, że kilka z nich zjawi się na sali treningowej, a to może choć trochę pomoże w wyjściu na prostą - tego życzę im z całego serca.
REWANŻ BIKA vs DIRRELL W SIERPNIU?

Pod koniec zeszłego roku Sakio Bika (32-5-3, 21 KO) obronił tytuł mistrza świata kategorii super średniej według federacji WBC remisując z Anthonym Dirrellem (26-0-1, 22 KO). Teraz robione są przymiarki, by obaj panowie znów skrzyżowali rękawice.ROCKY JUAREZ CHCE WALKI Z GONZALEZEM

Po fatalnej serii sześciu kolejnych porażek Rocky Juarez (30-10-1, 21 KO) reaktywował swoją karierę dwoma ważnymi zwycięstwami nad mocnymi rywalami. Były finalista olimpijski i sześciokrotny pretendent do tytułu mistrza świata liczy więc, że wkrótce dostąpi siódmej takiej szansy.