DAVIS BRONI GARCII: P***Ć HEARNA

My mamy "winę Tuska", a w Baltimore mają "winę Hearna". Bo cokolwiek złego by się nie wydarzyło w świecie boksu, Gervonta Davis (29-0, 27 KO) zawsze znajdzie sposób, by obwinić za to Eddiego Hearna.

Brytyjski promotor na różnych etapach kariery - bardziej lub mniej - współpracuje z Devinem Haneyem (31-1, 15 KO), którego 20 kwietnia zbił Ryan Garcia (25-1, 20 KO). W nocy wyszło na jaw, że Garcia wpadł na dwóch kontrolach organizacja VADA. On sam oczywiście do niczego się nie przyznaje, ale "winnego" już znalazł "Czołg" Davis, panujący mistrz WBA wagi lekkiej.

HANEY WŚCIEKŁY NA GARCIĘ >>>

- Robią wszystko, aby odebrać Ryanowi zwycięstwo. W takim razie p***ć tego rozpuszczonego dzieciaka Eddiego Hearna - stwierdził w swoich mediach społecznościowych Davis, który - przypomnijmy - jako jedyny dotąd znalazł sposób na Garcię.

- On czasem zachowuje się jak idiota. Nie wiem tylko czemu potem kasuje swoje wpisy? Czyżby kazano ci to zdjąć? - ripostuje szef grupy Matchroom.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 02-05-2024 15:22:39 
Popieram Abdullaha Mustafę Gervontę! To wszystko spisek Hearna. Edek, świadom słabości swojego zawodnika postanowił zorganizować sabotaż. Na Ali-express nabył tanią, chińską ostarynę, następnie bardzo cichutko wśliznął się do sypialni Instagrama. Tam zabunkrował się w butelce po żelu do włosów i czekał na zmrok.

Następnie, kiedy Ryjan, zmożony treningami i wstawianiem sweet fotek w mediach społecznościowych usnął i zachrapał - między jednym chrapnięciem a drugim wrzucał mu w usta zakazaną substancję. Cała intryga pewnie by się udała, gdyby nie Abdullah Mustafa. Który swoim bystrym okiem dostrzegł na Edku resztki żelu byłego rywala. I to w takich miejscach, że aż go zatkało! Od tej chwili wszystko stało się oczywiste!
 Autor komentarza: Boks4ever
Data: 03-05-2024 01:50:27 
@Stieczkin

Ale to byla tylko ostaryna. Haney juz powinien przejebac z duzo mniejszym Lomaczenka. Trenowalem kulturystyke, MMA. Na poziomie amatorskim doping jest wszechobecny. Nie da sie tego kontrolowac.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.