MANUEL CHARR PROPONUJE CHISORZE WALKĘ NA GALI FURY vs USYK

Na podstawie ugody z federacją WBA Manuel Charr (34-4, 20 KO) znów został ogłoszony "mistrzem regularnym" wagi ciężkiej. A to spory atut w negocjacjach z innymi.

Niemiec z syryjskimi korzeniami sam wyszedł z inicjatywą i zaprasza do tańca Derecka Chisorę (34-13, 23 KO). Obaj mają dobre kontakty na Bliskim Wschodzie, a Charr chce wykorzystać galę 17 lutego w Arabii Saudyjskiej, gdzie Tyson Fury (WBC) i Aleksander Usyk (IBF/WBA/WBO) mają podejść do unifikacji wszystkich czterech pasów królewskiej kategorii. Czy na rozpisce znajdzie się miejsce dla Charra i Chisory?

- Dereck, pora znów zabłysnąć. Zdobyłeś mój szacunek ostatnimi walkami i pokazałeś światu, że jesteś wojownikiem oraz prawdziwym challengerem do mojego pasa WBA. Mam nadzieję, że jesteś gotowy zawalczyć ze mną 17 lutego w Arabii Saudyjskiej. Doprowadźmy do tego - zaapelował Charr. Co Wy na takie zestawienie?

- Chcę dobić do pięćdziesiątki, czyli stoczyć trzy ostatnie walki - mówił niedawno we Wrocławiu Chisora. Ostatnio natomiast odrzucił ofertę potyczki z Jarrellem Millerem (26-0-1, 22 KO), o czym szerzej pisaliśmy TUTAJ >>>

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Maksymalista
Data: 24-11-2023 07:35:13 
starcie tytanów
 Autor komentarza: tysiok
Data: 24-11-2023 07:41:59 
Manuealo, wyzwij na pojedynek Machmudowa, Bakole, Sancheza, Zhanga, Millera( czuję,że ten wpadnie na kontroli za miesiąc) albo Hrgovicia. Wtedy poczujesz wartość pasa a jednocześnie uderzysz dupą o Księżyc.
Szkoda czasu na tego typa.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 24-11-2023 11:53:58 
Lepiej jakby wziął Pero/Andersona/Huniego/Wardleya, a Chisore zostawił Whytowi w celu domknięcia trylogii.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 24-11-2023 12:48:24 
Wszyscy wymienieni przez was jak i sam Chisora poskładają tego pseudoboksera. On sam zapewne swietnie o tym wie, wie również że Chisora jest praktycznie na każdej gali u arabów (głównie jako wodzirej) wiec Manuel zakłada zapewne, że DC dobrze trzyma z muslimami i da się tam zarobić duży pieniążek.
 Autor komentarza: Jehu
Data: 24-11-2023 15:33:18 
O proszę Chisora będzie jednak "mistrzem świata".
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.