CHISORA PRZYZNAJE, ŻE ODRZUCIŁ OFERTĘ WALKI Z MILLEREM

Tuż po ogłoszeniu karty walk wielkiej gali w Arabii Saudyjskiej Jarrell Miller (26-0-1, 22 KO) zdradził, że początkowo rozpiska i pary miały wyglądać inaczej. A Dereck Chisora (34-13, 23 KO) potwierdził, iż nie przyjął walki z "Big Baby".

Zdaniem Millera, początkowo to właśnie Chisora miał być jego rywalem. Ostatecznie będzie nim Daniel Dubois (19-2, 18 KO), który pierwotnie miał walczyć z Josephem Parkerem. Ostateczną kartę starć prezentowaliśmy Wam TUTAJ >>>

- Najpierw padło nazwisko Chisory jako mojego rywala, ten jednak nie chciał mieć ze mną problemów. Potem okazało się, że Daniel Dubois nie chce walczyć z Josephem Parkerem, bo ten jet zbyt ruchliwy na nogach. Uznał więc, że będę dla niego łatwiejszą opcją. No to się zdziwi - mówił kilkadziesiąt godzin temu Miller. Co na to sam Chisora?

- Owszem, dostałem ofertę walki z Millerem i zaczęliśmy rozmowy o liczbach. Dostałem ostateczną ofertę i zapowiedzieli, iż jeśli tego nie wezmę, zwrócą się z tą samą ofertą do Dubois. Odpowiedziałem im więc "dajcie to Danielowi". I właśnie dlatego to Dubois bije się z Millerem, a nie ja. Nie płaczę nad rozlanym mlekiem i niczego nie żałuję, a wręcz nadal wspieram tę galę. Odrzuciłem propozycję walki tylko dlatego, że nie zgadzała mi się wypłata - powiedział Chisora.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 17-11-2023 18:05:53 
To akurat byłoby znakomite półdystansowe zestawienie, oczywiście mocna weryfikacja dla Millera, ale i potencjalnie spełnienie grozy i gwóźdź do końca kariery Chisory. Więc może dobrze się stało, tym bardziej, że Dereck ma plany, aby jeszcze chwile powalczyć.
 Autor komentarza: SWJar
Data: 17-11-2023 19:19:11 
No to jest nawet ciekawiej teraz. Bardziej mnie ciekawi Dubois i będzie to zarówno jego kolejna weryfikacja i weryfikacja Millera. Bo Chisora już wyżej nie podskoczy.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 17-11-2023 19:26:51 
Od dluzszego czasu(tj kilka lat) Chisora wychodzi do ringu po pieniadz i nic ponadto.

Twardy zawodnik, nie pekajacy, ale sportowo go nie moge juz ogladac, a ostatni sparing z Furym juz przechylil czare goryczy
 Autor komentarza: DyktaT
Data: 17-11-2023 22:08:28 
Dużo lepsza walka aniżeli z Chisorą. Chisora to specjalista od "bliskich" porażek i niespecjalnie mnie interesuje co pokaże na ringu.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 18-11-2023 00:26:54 
To trochę pokazuje w którym miejscu jest boks.
Arabowie mają tyle kasy ile potrzeba, żeby doprowadzić do walk wydawałoby się niemożliwych, są w stanie zmusić Fury'ego do wyjścia do Usyka itd. Ae nie stać ich na Chisorę :).
A nie stać, bo on dla nich nie ma wartości dodanej, natomiast sam Chisora nie potrzebuje Arabów, bo tyle samo zarobi w Anglii - zawsze zapełni stadion czy tam halę i jeszcze mu będą śpiewali "Ooooh, Derek Chisora". I to wszystko w oderwaniu od poziomu sportowego. I żeby nie było. Ja bardzo szanuję Dereka i uważam, że poskładałby połowę tych nowych prospektów, bo sportowo nadal jest wysoko, no ale wiadomo - nie elita (tam nie był nigdy) i już nie jej zaplecze (tam może był do niedawna). A mimo to stać go na odrzucenie wypłaty od Arabów. To taki komunikat, gdybyśmy jeszcze mieli jakieś wątpliwości (których oczywiście i tak nie mamy) - boks stał się zakładanikiem pieniędzy, które jest w stanie wygenerować...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.