HRGOVIĆ: STYL WHYTE'A SPRAWI MU PROBLEMY, ALE JOSHUA WYGRA

Filip Hrgović (15-0, 12 KO) - obowiązkowy pretendent do pasa IBF wagi ciężkiej, wystąpi tuż przed walką Anthony'ego Joshuy (25-3, 22 KO) z Dillianem Whyte'em (29-3, 19 KO). Na kogo stawia Chorwat?

"El Animal" zaryzykuje status challengera potyczką z Demseyem McKeanem (22-0, 14 KO). Jeśli wygra, będzie obowiązkowym rywalem dla zwycięzcy walki Usyka z Dubois. Ale nie on będzie gwiazdą gali w Londynie, tylko Joshua i Whyte.

WSZYSTKO O WALCE JOSHUA vs WHYTE >>>

- Oczywiście po swojej walce, już na spokojnie, obejrzę również ich starcie. Whyte to typ twardziela. Nie jest za dobrym bokserem, jest wręcz przeciętny, za to bardzo twardy, odważny, mocno bije i idzie do przodu, a Joshua nie lubi takich przeciwników. Styl robi walkę, a styl Whyte'a nie pasuje AJ-owi. Będzie to więc dla niego trudna przeprawa. Joshua nie olśnił w pojedynku z Franklinem, więc ta potyczka powinna być ciekawa. Pomimo tego, że Joshua wyglądał ostatnio przeciętnie, a styl Whyte'a może mu nie pasować, to na koniec stawiam właśnie na AJ-a - powiedział Hrgović.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.