STEVENSON ZAPRASZA ŁOMACZENKĘ DO WALKI

Wasyl Łomaczenko (17-3, 11 KO) ciągle goni za rewanżem z Devinem Haneyem (30-0, 15 KO), a tymczasem dostał właśnie bardzo ciekawe zaproszenie do tańca.

Ukrainiec może bowiem zmierzyć się z Shakurem Stevensonem (20-0, 10 KO), który wyraźnie czuje słabość do byłego mistrza trzech wag. To właśnie Stevenson sugerował, że Łomaczenkę skrzywdzono w pojedynku z Haneyem, teraz wyraża słowa uznania dla "Łomy".

- Cześć Wasyl, pełen szacunek dla Ciebie, zasłużyłeś na te pasy i mam nadzieje, że wszystko dobrze się goi i czujesz się w porządku. Sądzę, że to czas na pojedynek najwyższych lotów, na najlepsze bokserskie szachy. Jestem gotowy na wielki bój mistrzu, zróbmy to razem - napisał na swoim twitterowym profilu Amerykanin.

- Dziękuję Shakur. Czuję się dobrze, mam jednak niedokończone sprawy z Haneyem - odparł Łomaczenko.

- Wszystko rozumiem, ale on unika i Ciebie i mnie, więc najlepszym rozwiązaniem byłby wspólny bój - stwierdził 26-latek z New Jersey. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 09-07-2023 13:11:45 
Haney chyba będzie się mierzył z Prograisem, szkoda jeśli opuściłby lekką bez walki z Shakurem. IMO Stevenson by go zrobił..
 Autor komentarza: Hugo
Data: 09-07-2023 14:34:58 
Łomaczenko powinien to brać, póki jeszcze go chcą. Niedługo będzie traktowany jak skamielina taka jak Rigondeaux.
 Autor komentarza: Marduk
Data: 09-07-2023 16:07:06 
Oby Shakur zawalczył z kimkolwiek czy to z Haneyem czy z Łomaczenką. Taki talent musi walczyć, nie może stać w miejscu, a z im większą ilością gwiazd będzie walczył tym większa ppv nakręci i będzie bardziej popularny, dzięki temu mniej go będą unikać. W dodatku najlepsze w Shakurze jest to, że nikogo nie unika i bierze każdego.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 09-07-2023 17:16:31 
Stevenson wygralby to latwo i przyjemnie. Loma swoje zrobil, teraz na jego miejsce przyszly mlode byczki, byc moze jeszcze mocniejsi, niz byl Loma. Stevenson jest lige wyzej od calej reszty.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.