HEARN KIEDYŚ MOCNO CHCIAŁ BRONERA - A TERAZ, GDY TEN JEST WOLNY?

Adrien Broner (34-4-1, 24 KO) ogłosił kilkadziesiąt godzin temu światu, że znów jest wolnym zawodnikiem i można podpisać z nim kontrakt. Kiedyś mocno zabiegał o niego Eddie Hearn, teraz jednak niezbyt pali się do takiej współpracy.

Brytyjski promotor wysyłał maile i sms-y, które potem Broner upublicznił i wyśmiał. Ale... Minęło trochę czasu i ludzie z otoczenia zawodnika sami teraz zgłaszają się do szefa grupy Matchroom. Ten nie jest może pamiętliwy, ale zna wartość rynkową zawodników. A dziś moc rynkowa byłego mistrza świata czterech kategorii mocno osłabła.

- Był taki czas, gdy wręcz desperacko chciałem podpisać kontrakt z Bronerem. Wierzyłem wtedy, że jest niesamowitym pięściarzem. W zeszłym tygodniu dostałem trzy różne wiadomości od ludzi z jego otoczenia, namawiających mnie na podjęcie współpracy. Ale każdy zawodnik ma swoje oczekiwania finansowe oraz wartość rynkową, a biorąc pod uwagę jego obecną wartość, wątpię, aby przyjął moją ofertę. To wciąż świetny zawodnik, jednak oczekuje większych pieniędzy niż rzeczywiście jest wart - mówi wprost Hearn.

Broner za trzy walki w ciągu roku na antenie BLK Prime miał dostać 10 milionów dolarów. Wczoraj jednak INFORMOWALIŚMY WAS >>> o zakończeniu tej współpracy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Polakos
Data: 28-02-2023 14:48:50 
W sumie kilka fajnych walk jeszcze by mógł dać.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 28-02-2023 15:40:10 
W sumie.. jakby jeszcze miał swój kurwidołek do którego skutecznie sprowadzałby klientów pod bacznym okiem swoich sędziów to kto wie jakby się jego kariera wcześniej potoczyła :)
 Autor komentarza: ErykEsch
Data: 28-02-2023 16:10:42 
Hearn to synek milionera? Ile jest warty synek milionera?
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 28-02-2023 16:15:36 
ErykEsch
Tyle samo co synek biedaka - przynajmniej na początku (i z założenia) do momentu porównawczej weryfikacji o ile do takiej w ogóle dojdzie.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 28-02-2023 17:43:44 
Broner zrobił swoje, Broner może odejść. Nikomu do niczego już nie jest potrzebny.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 28-02-2023 21:29:00 
Cos gdzies obil mi sie o uszy, ale ogolnie? Z kim on walczyl, wygral cos?
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 01-03-2023 01:43:24 
Edek jest głupi, postawił na Rudego konia, wydał majątek na łapówki a i tak rudy dał się obić jak dzieciak kacapowi. Edek powinien postawić na czarnego Konia - bronera bo to najlepszy zawdodnik w tym sporcie a jego osiągnięcia mówią same za siebie!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.