BRONER ROZCHODZI SIĘ Z BLK PRIME: JESTEM WOLNYM AGENTEM

Były wielkie zapowiedzi, wielka przyjaźń, wielkie plany, a wyszło jak zawsze. Adrien Broner (34-4-1, 24 KO) nie zdążył jeszcze zawalczyć dla BLK Prime, a już się rozstał z tą platformą.

Za trzy walki w ciągu roku na antenie BLK Prime były mistrz świata czterech kategorii miał dostać 10 milionów dolarów. Pierwsza miała odbyć się w minioną sobotę. Najpierw ogłoszono nazwisko Iwana Redkacza (23-6-1, 18 KO), potem Hanka Lundy'ego (31-12-1, 14 KO), a Michael Williams Jr (20-1, 13 KO) miał być już pewniakiem. Każdy z nich, z różnych powodów, wypadł.

Wczoraj "The Problem" ogłosił, że rozstaje się z BLK Prime i znów jest wolnym agentem. Obie strony podobno doszły do porozumienia w tej sprawie.

- Rozstaliśmy się, nie ma między nami złej krwi. Oni po prostu nie byli w stanie dać mi tego, co potrzebuję na tym etapie mojej kariery. W tej chwili jestem w świetnej formie. Zrzuciłem kilogramy, nie piję alkoholu, nie imprezuję i czekam na walkę. Już dziś mógłbym walczyć z każdym - poinformował Broner.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 27-02-2023 15:33:44 
Szkoda. Liczyłem że zawalczy o tytuł w piątej kategorii wagowej..
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 27-02-2023 16:05:24 
Bardzo dobrze Broner to wielki mistrz. 10 mln dla tak wybitnej postaci to chyba na Frytki. Przecież to pierwszy bokser który zarobi Bilion $$$ - sam tak mówił. Miał tytuły w 4 wagach i pokonał wielu mistrzów - robi to wrażenie gdy się to analizuje. A to nie koniec do góry ma jeszcze pięć wag.
Broner jest za inteligentny (IQ w okolicy ilości stoczonych walk) aby grabiło go jakieś BLK.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.