ROY JONES JR O WALCE JOSHUA vs WILDER

Po sierpniowej porażce w rewanżu z Aleksandrem Usykiem Anthony Joshua (24-3, 22 KO) stanął na rozdrożu. Brytyjczyk wróci na ring prawdopodobnie w marcu, na razie szuka nowych inspiracji i może rozpocząć w najbliższym czasie współpracę np. z legendarnym Royem Jonesem Juniorem. Sam Jones Jr ma dziś dla AJ'a kilka rad.

ANTHONY JOSHUA: SPOTKAM SIĘ Z KAŻDYM KTO TEGO ZECHCE >>>

- Joshua nie może od razu walczyć z Deontayem Wilderem (obóz Wildera jest chętny na ten pojedynek - przyp. red.). To nie ma sensu. Trzeba wrócić na zwycięski szlak w walce z kimś bijącym słabiej niż Wilder. Potem można poczuć pewien komfort, wdrożyć zmiany proponowane przez nowego trenera. I ruszyć ku Wilderowi - powiedział Jones Jr.

- (...) AJ może pokonać Wildera, jednak po dwóch porażkach z rzędu pewność siebie może nie być na wysokim poziomie. A w starciu z Wilderem trzeba być odpornym na błędy, Deontay to fenomen. Jeden błąd i może być po zabawie - dodał Amerykanin, były mistrz świata czterech kategorii (m.in. ciężkiej), w swoim czasie najlepszy pięściarz na świecie i jeden z najlepszych zawodników wszech czasów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 26-12-2022 17:09:44 
Popieram. Joshua ma teraz ten komfort że nigdzie spieszyć się nie będzie musiał. Spokojnie powinien podpatrzeć w kolejnej walce Wildera jak to z nim naprawdę teraz wygląda. A może być różnie. Wilder schudł co jest mocno na plus dla niego natomiast nie wiadomo jak zareaguje po 2 laniach na mocne ciosy od przeciwnika. Hellenius nie miał szans tego sprawdzić natomiast już w walce z Ruizem może coś tam wpaść (choć to żaden pewnik bo Ruiz raczej będzie mu pasował)
 Autor komentarza: puncher48
Data: 26-12-2022 18:04:38 
Dla Joshuy najlepszy byłby zahartowany w bojach, a zarazem niegroźny słup soli prący do przodu w osobie Arreoli, co gwarantowałoby efektowne zakończenie. W między czasie z dużą dozą prawdopodobieństwa Ruiz Jr. skończy niczym Stiverne w pierwszej walce z Wilderem, ewentualnie jak Ortiz w którejś z ich bitw i wtedy można dopinać kontrakt na walkę, która nikomu nie będzie obojętna, a wszystko w niej może się zdarzyć.
 Autor komentarza: Boks4ever
Data: 26-12-2022 21:45:44 
@BlackDog

Spieszyć się nigdzie nie musi, ale jego obecnej sytuacji komfortową bym nie nazwał xD
 Autor komentarza: Boks4ever
Data: 26-12-2022 21:48:16 
Z tym, że Ruiz będzie pasował Wilderowi w pełni się zgadzam. Joshua zobaczy jak się powinno kończyć takich grubasków bez pracy nóg xD
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.