Archiwum wiadomości z dnia: 2022-09-23

 
NA ŻYWO: WAŻENIE PRZED GALĄ JOYCE vs PARKER W MANCHESTERZE

Już jutro w Manchesterze zobaczymy hitową walkę w wadze ciężkiej, której stawką jest tymczasowy pas WBO - pojedynek Joe Joyce'a (14-0, 13 KO) z Josephem Parkerem (30-2, 21 KO). Jedną z innych atrakcji gali Joyce vs Parker jest notabene walka mistrzowska kobiet w wadze piórkowej - Amanda Serrano vs Sarah Mahfoud. A dziś przed nami ceremonia ważenia.


HAYE: MOŻEMY DOSTAĆ TRYLOGIĘ FURY vs JOSHUA

Trwają rozmowy w sprawie walki mistrza świata WBC wagi ciężkiej Tysona Fury'ego (32-0-1, 23 KO) z byłym czempionem Anthonym Joshuą (24-3, 22 KO), która jest planowana na 3 grudnia w Cardiff. Były mistrz świata dwóch kategorii, David Haye jest w sprawie tego pojedynku pełen optymizmu i widzi w przyszłości możliwość trylogii Fury vs Joshua.

JOYCE vs PARKER: OSTATNIE WYPOWIEDZI TRENERÓW

Trenerzy Joe Joyce'a (14-0, 13 KO) i Josepha Parkera (30-2, 21 KO) - Ismael Salas i Andy Lee - zabrali głos przed jutrzejszym pojedynkiem Brytyjczyka z Nowozelandczykiem w Manchesterze. Stawką tej konfrontacji jest pas WBO wagi ciężkiej w wersji tymczasowej, który można nazwać wstępem do pojedynku o pełnoprawny tytuł.
FIODOR ŁAPIN: MOCNY RYWAL CZYŻYKA, IGLESIAS MUSI TO WYGRAĆ

- Musimy szukać utalentowanych chłopaków, potem z nimi bardzo ciężko pracować i 'tworzyć' nowych mistrzów. Trzeba czymś przyciągnąć kibiców, a to gwarantują wyrównane walki i rozwijające się talenty - mówi Fiodor Łapin, jedna z głównych twarzy projektu Polsat Boxing Promotions. Jutro w Łodzi już dziesiąta gala tej stajni. I właśnie o jutrzejszej imprezie, ale również kolejnych galach i ewentualnych zestawieniach, porozmawialiśmy po dzisiejszej ceremonii ważenia.


WAŻENIE PRZED GALĄ POLSAT BOXING PROMOTIONS 10

Już jutro jubileuszowa, dziesiąta gala grupy Polsat Boxing Promotions. Prezentujemy Wam ceremonię ważenia, a w rolach głównych wystąpią świetny Kubańczyk Osleys Iglesias (6-0, 5 KO) oraz solidny zmiennik Ezequiel Osvaldo Maderna (27-9, 17 KO), który niedawno postawił się Pawłowi Stępniowi. Kibicom pokaże się również efektownie kończący swoje potyczki Aleksander Bereżewski (6-0, 6 KO).