ARUM: WILDER BYŁBY MOIM FAWORYTEM W WALCE Z USYKIEM

Bob Arum różni się z Eddie Hearnem praktycznie w każdym aspekcie. Nawet wtedy, gdy dyskutują o ewentualnych szansach Deontaya Wildera (42-2-1, 41 KO) w konfrontacji z Aleksandrem Usykiem (20-0, 13 KO).

Usyk i Wilder nie są powiązani ani z jednym, ani z drugim, mimo tego sławni promotorzy posprzeczali się nawet w tej kwestii. Oby dogadali się w sprawie walki Fury vs Joshua 3 grudnia, a wtedy wszystko zostanie im wybaczone...

- To dobra walka, ale nie widzę, jak Wilder mógłby wygrać choćby jedną rundę. Oczywiście z jego potężnym ciosem będzie groźny dla każdego, lecz według mnie Usyk będzie wygrywał rundę po rundzie - powiedział kilka dni temu Hearn.

- Być może Wilder nie wygrywałby rund, ale nie życzyłbym spotkania z nim mojemu największemu wrogowi. To naprawdę twardy gość. Tyson Fury go bił, aż nagle znalazł się dwa razy na deskach. W mojej ocenie Wilder to wciąż bardzo niedoceniany zawodnik. Uważam, że Usyk byłby dla niego za mały. Nikt nie bije tak jak on i moim faworytem w tej walce byłby właśnie Wilder. Trudno porównywać ery, Earnie Shaversa czy George'a Foremana, ale Wilder i Fury to dwaj najmocniej obecnie bijący zawodnicy wagi ciężkiej - uważa Arum, współpromotor Fury'ego.

Do sprawy i słów Hearna spokojnie podchodzi sam Wilder. - Każdy ma swoją subiektywną ocenę czegoś. Kiedy spotkamy się w ringu, wówczas sprawdzimy kto miał rację i co się stanie. Ale wygląda to trochę tak, jakby Hearn był zły, bo promowany przez niego Joshua właśnie co przegrał z Usykiem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 23-09-2022 08:25:13 
"Uważam, że Usyk byłby dla niego za mały" To w takim razie za mały też jako cel? :)
"Wilder i Fury to dwaj najmocniej obecnie bijący zawodnicy wagi ciężkiej" Coś w tym jest - Fjury sam się chwalił jak mocno bije... konia.
 Autor komentarza: Glacenemenes
Data: 23-09-2022 12:46:39 
Aż strach pomyśleć jak wali konia Wilder
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 23-09-2022 13:10:23 
Najpewniej prawą ręką:) bije mocno z małą częstotliwością i przez to może mieć przedwczesny wytrysk :)
 Autor komentarza: RogalDDL
Data: 23-09-2022 13:36:08 
Arum to niech zamknie morde, bo klapie bez sensu stary dziad, Wilder bylby faworytem bo Fury go pokonał to wiecie Wildera tylko Fury pokona nikt tego nie zrobi bo tylko Tyson jest wszechmogący iksde
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.