BRADLEY: JOSHUA, WRACAJ DO PRACY I SZYKUJ SIĘ DO STARCIA Z FURYM

Były mistrz świata dwóch kategorii, obecnie pracujący jako ekspert telewizyjny Tim Bradley twierdzi, że Anthony Joshua (24-3, 22 KO) powinien zacząć się szykować do walki z mistrzem świata WBC wagi ciężkiej Tysonem Furym (32-0-1, 23 KO).

WSZYSTKO O WALCE FURY vs JOSHUA >>>

Przypomnijmy, że Fury złożył rodakowi ofertę listopadowej lub grudniowej walki, w której podział zysków ma wynosić 60:40 na korzyść Fury'ego. Joshua wstępnie zgodził się na walkę, ale negocjacje prawdopodobnie wciąż trwają. 

- Kiedy próbowałeś ponownie wejść na szczyt, włożyłeś w to całe serce i ci się nie udało... To bardzo trudne do zniesienia. Joshua źle się zachował po porażce w sierpniowym rewanżu z Aleksandrem Usykiem, ale teraz zachowuje się w porządku. Trzeba go zrozumieć - powiedział Bradley.

- Anthony, teraz powinieneś przyjąć ofertę Fury'ego i walczyć z nim. Co innego możesz zrobić? To największa walka w historii Wielkiej Brytanii. AJ, mówię do ciebie, wracaj do treningów i szykuj się do kolejnego starcia o tytuł. Fury to wielki kozak, ale podczas takiej walki wszystko może się zdarzyć (...) - dodał popularny "Desert Storm".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: LowBlow
Data: 09-09-2022 22:41:42 
nie wyjdzie, za slaby jest psychiccznie, do tego straci glowny atut czyli warunki fizyczne. oczywiscie pomijajac to, ze Edziu zakala boksu by byl chyba wariatem gdyby rzucil swojego pupilka na pozarcie Furemu.
 Autor komentarza: Scross
Data: 10-09-2022 05:22:30 
Nie tyle słaby psychicznie co mu się to nie opłaca sportowo. Edziu pierdoli jak klapa od kibla Fury, jak sama nazwa mówi jest "promotorem". Akurat pierdolenie, że Joshua jest słw aby psychicznie to trochę gadanie jakby był kurwa chłopcem do bicia w gimbazie.
 Autor komentarza: MacGyjwer
Data: 10-09-2022 10:12:08 
Uwierzę w tę walkę, odbywającą się w tym roku, kiedy sędzia puści pierwszą rundę.
 Autor komentarza: RogalDDL
Data: 10-09-2022 11:01:48 
Japierdole co wy piszecie o tej slabej psychice niby Joshuy, gość przegrał z Usykiem bo byl po prostu gorszy mial slabsze umiejetnosci, probowal ruszyc mocniej to Usyk to przetrwal a Josh stracil wtedy wiekszosc paliwa.
Gdyby byl taki slaby psychicznie to nie wzial by tego rewanzu. Antek nigdy nikogo nie unikal i jestem pewny ze jak bedzie trzeba to i do Furego wyjdzie, a czy wygra czy przegra to sie okaze, na pewno to Fury bedzie duzym faworytem.
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 10-09-2022 11:42:25 
Antek nie powinien wychodzić teraz do Furego..to nie jest tak że jest totalnym underdogiem ale no jest po dwóch porażkach, które w głowie tkwią.. Myślę że jest w gazie ale tu naprawdę ryzykuje swoją całą karierę..Ta walka się lepiej sprzeda po walce Fury vs Usyk.. Antek powinien obić Wallina, potem Innego Zhanga i dopiero potem musieć o czymś..Fury powinien teraz stuknąć jakiegoś Huntera albo Gasijewa np i dopiero wtedy walka z Usykiem..że Usyk chcę odpocząć??.
kurczę po dwóch walkach z gościem top 5 chyba jednak ma do tego prawo..tym bardziej że naturalnym ciężkim to on nie jest..
 Autor komentarza: puncher48
Data: 10-09-2022 13:19:15 
Ten pojedynek ma potężny ładunek emocjonalny i finansowy w sobie. Tak naprawdę jakby Fury przegrał z Usykiem, co nie jest wykluczone, to pierwsze mogłoby ulec zmianie, więc Brytyjczycy mocno kalkulują, a i Ukrainiec będzie ciut starszy, więc nawet jakby wygrał Joshua i ponownie stanął w szranki z Aleksandrem to dla niego czas z całą pewnością byłby łaskawszy, bo i inny styl preferuje.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.