MISZKIŃ O WALCE DIABLO VS SZPILKA, MMA, ADAMKU

Pięć dni temu na wolność wyszedł były dwukrotny mistrz świata wagi junior ciężkiej Krzysztof Włodarczyk. Szybko pojawiły się spekulacje dotyczące jego pojedynku z Arturem Szpilką. "Diablo" nie ukrywa, że jeśli miałoby do tej walki dojść, pierwszy pojedynek powinien odbyć się w boksie. Szpilka z kolei jest zainteresowany tylko i wyłącznie występami w MMA. O przyszłość 40-letniego Włodarczyka zapytaliśmy dziś w Warszawskim Centrum Atletyki Macieja Miszkinia, byłego pięściarza, obecnie eksperta pięściarskiego. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

Urodzony w 1996r., na portalu zadebiutował w połowie 2011 roku. Twórca m.in. autorskiego cyklu wywiadów "Niedziela w ringu" i znajdujących się w nim długich, obszernych rozmów z pięściarzami i ludźmi z bokserskiego środowiska. Autor artykułów oraz wielu informacji własnych.

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: ELREY
Data: 06-07-2022 01:36:19 
Szminka klaun nie mogl wygrac z Radczenko w boksie to wciagnal chlopa bez doswiadczenia w macanie sie w parterze. Dno dna.

Druga kariera skonczy sie jak ta pierwsza, pierwszy powazniejszy przeciwnik w MMA zaserwuje mu ciezkie KO.
 Autor komentarza: Boks4ever
Data: 06-07-2022 15:37:03 
Z Miszkina taki ekspert jak ze mnie krawcowa.
 Autor komentarza: Boks4ever
Data: 06-07-2022 15:41:42 
A tak serio. Jeżeli Miszkin jest ekspertem to ja powinienem mieć tytuł eksperta, bo w ostatnich latach typowałem zwycięstwa pięściarzy, na których mało kot stawiał. Coś jak w szachach- masz mistrza i arcymistrza. Miszkin może być tym pierwszym, ja na pewno jestem tym drugim ;)
 Autor komentarza: Boks4ever
Data: 06-07-2022 15:42:28 
tytuł supereksperta*
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.