KOWALIOW: MOJE NAZWISKO SPRAWI, ŻE KIBICE ZAINTERESUJĄ SIĘ WAGĄ CRUISER

Kategoria cruiser należy do jednej z najciekawszych, wciąż jednak nie znalazła ona uznania w USA i cieszy się popularnością głównie w Europie. Czy przejście do niej Siergieja Kowaliowa (34-4-1, 29 KO) może to zmienić? On sam twierdzi, że tak.

Trzykrotny mistrz świata wagi półciężkiej w najbliższą sobotę spotka się z Terwelem Pulewem (16-0, 13 KO), młodszym bratem Kubrata. Dla Rosjanina będzie to debiut w kategorii cruiser, choć spodziewa się wnieść do ringu mniej niż górna granica tej dywizji. Za "Krusherem" osiem tygodni obozu przygotowawczego z Jamesem "Buddy" McGirtem w Los Angeles.

KOWALIOW: NAJPIERW PULEW, POTEM PAS WBC W CRUISER I ODCHODZĘ >>>

- Moje umiejętności oraz nazwisko sprawią, że kibice mocniej zainteresują się tą wagą. Wracam nie dla kilku dolarów więcej, ja chcę znów zostać mistrzem świata. To bardzo mnie motywuje. A kiedy czegoś chcę, to dostaję. Mogę spokojnie boksować jeszcze dwa-trzy lata na wysokim poziomie. Miałem długą przerwę, odpocząłem i jestem gotowy - zapowiada Kowaliow.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Polakos
Data: 12-05-2022 16:24:53 
Szkoda, że walki nie ma w TV bo sam bym chętnie zerknął ile zostało z Krushera, z tego co widzę kursy na równo jeśli chodzi o walkę z Pulevem, ale zbyt słabo znam Bułgara żeby obstawiać którąś ze stron. Na pewno na papierze nic nie zapowiada udanego powrotu Kowaliowa - długa przerwa, wyższa kategoria, straszny wpierdol z rąk Canelo. Pytanie czy Pulev to wykorzysta, czy trzeba jednak kogoś odrobinę lepszego.
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 12-05-2022 18:05:24 
@Polakos
Zdradzę ci sekret. Od kiedy wyprowadziłem się od rodziców, czyli pod koniec ubiegłego stulecia, wcale nie mam telewizora. Na szczęście istnieje magiczny sposób na obejrzenie walk bez zombi-pudełka. Laptop + stream :) I nie ma się czego obawiać. Na streamie wielki Canelo jest tak samo rudy i tak samo wielki, jak w telewizorze. Spróbuj w sobotę z Crusherem :P
 Autor komentarza: Shaker1982
Data: 12-05-2022 23:30:58 
:D
 Autor komentarza: Scross
Data: 13-05-2022 00:12:09 
@Stieczkin
Czy Kowaliow będzie wyglądał na streamie na takiego samego pijaka jak w tv xD?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.