MIĘDZYNARODOWY PUCHAR KARPAT - SEZON 2022

Po rywalizacji na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Łomży, czas sprawdzić wszystkie grupy wiekowe na piątą edycję cyklicznego turnieju o Puchar Burmistrza Brzozowa i Starosty Powiatu Brzozowskiego. Poza rywalizacją na Międzynarodowym Pucharze Karpat, kibice będą świadkami meczu Podkarpackie vs Świętokrzyskie, a wszystko z komentarzem śedziego boksu zawodowego Włodzimierza Kromki. Jak zwykle przewidujemy rozmowy z zawodnikami, trenerami i organizatorami w naszym mobilnym studio.

Międzynarodowy Puchar Karpat, wzorem wieloletniego turnieju z Małopolski (rywalizacja rozpoczęła się już w kwietniu TUTAJ  >>>), jest okazją do zdobywania szlifów młodych reprezentantów tej trudnej dyscypliny, a także idealnie wpisuje się - poprzez regularne starty - w popularyzację boksu olimpijskiego w duchu rywalizacji 'fair-play', oraz promowanie aktywnego i zdrowego trybu życia wśród dzieci i młodzieży.
Kibicom dajemy przez to okazję do przeżycia czystych sportowych emocji, generowanych od najmłodszych (13-14 lat), czyli młodzik, przez kadeta, juniora do boksu seniorów - bo przecież każda kategoria posiada na swój sposób profesjonalne podejście do fechtunku na pięści.

Więcej o samych zawodach i relację można śledzic na stronach organizatorów: Gmina Brzozów, Powiat Brzozowski, Podkarpacki Okręgowy Związek Bokserski, Klub Sportowy Mrówka Brzozów.


Międzynarodowy Puchar Karpat (07.05.2022) Brzozów, Parkowa 5 - DOJAZD >>>
godz. 08:00-09:00 - Rejestracja, waga i badanie lekarskie zawodników
godz. 10:30-11:00 - Konferencja techniczna
godz. 12.00 - Walki turniejowe
godz. 16:00 - Mecz Podkarpacie vs Świętokrzyskie
godz. 20:00 - Zakończenie turnieju

Międzynarodowy Puchar Karpat w boksie olimpijskim

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.