NA ŻYWO: MIĘDZYNARODOWE GRAND PRIX 2022 OLKUSZ

Zapraszamy na inauguracje siódmego sezonu Międzynarodowego Grand Prix Małopolski. Więcej szczegółów i kolejne terminy rozgrywek sezonu 2022 w artyklule TUTAJ >>>. Z naszymi kamerami jesteśmy w Olkuszu. 'Srebrne Miasto' pierwszy raz jest gospodarzem cyklicznego turnieju, a organizatorem BKS Underground Boxing Olkusz.

Międzynarodowe Grand Prix Małopolski (23.04.2022) Olkusz

1 walka w kategorii 63kg Kadet
Patrycja Pawlik (KKB RUSHH Kielce) vs Wiktoria Majkut (KS BUDO Krosno) -RSC3
2 walka w kategorii 50kg Młodzik
Anna Kuruś (OKB Odra Opole) vs Wiktoria Wiśniewska (KKB RUSHH Kielce) PKT 0-3
3 walka w kategorii 57kg Junior
Weronika Mytnik (PTB Tiger Tarnów) vs Klaudia Gajdek (Wisłok Rzeszów) PKT 3-0
4 walka w kategorii 44kg Młodzik
Maciek Białecki (Kuźnia Boksu Opole) vs Piotr Adamczyk (KKB RUSHH Kielce) PKT 1-2
5 walka w kategorii 57kg Młodzik
Patryk Lachowicz (Stowarzyszenie Boks Lubin) vs Wiktor Piocha (BBB Serca Krakowa)
6 walka w kategorii 60kg Młodzik
Karol Haponiuk (KB Bastion Chełm) vs Mateusz Moroz (KKB RUSHH Kielce) RSC1-
7 walka w kategorii 63kg Młodzik
Jakub Lis (BKB Magic Boxing) vs Patryk Wiśniewski (KKB RUSHH Kielce) PKT 0-3
8 walka w kategorii 63kg Młodzik
Bartosz Konarski (KB Bastion Chełm) vs Hubert Skrzyniarz (KKB RUSHH Kielce) -RSC1
9 walka w kategorii 51kg Kadet
Władimir Szulsky (Glory Boks Środa Śląska) vs Tymoteusz Jakubowski (Wisłok Rzeszów) PKT 2-1
10 walka w kategorii 60kg Kadet
Jakub Schmidt (KKB RUSHH Kielce) vs Jarosław Hryhurko (BBB Serca Krakowa) PKT 2-1
11 walka w kategorii 63kg Kadet
Rafał Broniecki (KB Bastion Chełm) vs Daniel Yerhin (BBB Serca Krakowa) PKT 0-3
12 walka w kategorii 66kg Kadet
Konrad Skałuba (Galicja Sędziszów Małapolski) vs Kamil Kałmuk (KKB RUSHH Kielce) PKT 3-0
13 walka w kategorii 70kg Młodzik
Krystian Smoliński (JKB 'Jawor' Team Jaworzno) vs Paweł Strojny (KKB RUSHH Kielce) AB1-
14 walka w kategorii 75kg Kadet
Szymon Koziński (Galicja Sędziszów Małopolski) vs Jakub Ptak (JKB 'Jawor' Team Jaworzno)
15 walka w kategorii 80kg Kadet
Igor Marszałek (BKS Underground Boxing -Olkusz) vs Gor Abrahamyan (KKB RUSHH Kielce) PKT 3-0
16 walka w kategorii +80kg Kadet
Pascal Wilczek (Kuźnia Boksu Opole) vs Artem Iorhov (Fight Club Lech Zamorski Brzeg)
17 walka w kategorii 54kg Junior
Adam Ciecierski (Fight Club Lech Zamorski Brzeg) vs Jonatan Kąkol (Factory Oświęcim)
18 walka w kategorii 60kg Junior
Kirylo Nosovets (Fight Club Lech Zamorski Brzeg) vs Daniel Kruszec (KB Rojek Kraków) PKT 3-0
19 walka w kategorii 67kg Junior
Gracjan Krupa (Old School Boxing Gym Legnica) vs Konrad Romik (Matyja Boxing Academy) PKT 3-0
20 walka w kategorii 67kg Junior
Oliwer Lizurek (Kuźnia Boksu Opole) vs Konrad Nanowski (Stowarzyszenie Boks Lubin) PKT 3-0
21 walka w kategorii 75kg Junior
Artur Zbun (BBB Serca Krakowa) vs Robert Bogdański (Factory Oświęcim) PKT 3-0
22 walka w kategorii 80kg Junior
Filip Korczak (Factory Oświęcim) vs Paweł Hojda (niezrzeszony)
23 walka w kategorii 80kg Junior
Kamil Zabłocki (Old School Boxing Gym Legnica) vs Aleksander Pańko (KS BUDO Krosno)
24 walka w kategorii 80kg Junior
Arkadiusz Ruszaj (BKB Magic Boxing) vs Kamil Sumera (BBB Serca Krakowa) -DSQ3
25 walka w kategorii 86kg Junior
Wiktor Śliwa (GOTA Underground) vs Dawid Kurdziel (Factory Oświęcim) PKT 3-0
26 walka w kategorii +92kg Junior
Szymon Błaszczyk (Glory Boks Środa Śląska) vs Maksymilian Kula (BBB Serca Krakowa) -RSC3

Zaproszenie na walki seniorów w Telewizji Tylko Sport
27 walka w kategorii 67kg Senior
Viktor Volcho (Kuźnia Boksu Opole) vs Dawid Paletko (BKS SMOK Zabierzów)
28 walka w kategorii 67kg Senior
Łukasz Tendelski (BKB Magic Boxing) vs Kacper Rzepka (niezrzeszony) PKT 0-3
29 walka w kategorii 71kg Senior
Dominik Kida (Wisłok Rzeszów) vs Krzysztof Gojny (JKB 'Jawor' Team Jaworzno) PKT 3-0
30 walka w kategorii 75kg Senior
Adam Komorowski (JKB 'Jawor' Team Jaworzno) vs Hubert Setkowicz (BBB Serca Krakowa) PKT 1-2
31 walka w kategorii 75kg Senior
Szymon Tylka (niezrzeszony) vs Patryk Białek (Matyja Boxing Academy) PKT 1-2
32 walka w kategorii 80kg Senior
Jakub Żuraw (JKB 'Jawor' Team Jaworzno) vs Jakub Soból (GOTA Underground) PKT 2-1
33 walka w kategorii 80kg Senior
Dawid Czarnik (Akademia Boksu A&W Lisia Góra) vs Łukasz Bardo (BBB Serca Krakowa) PKT 2-1
34 walka w kategorii 86kg Senior
Krzysztof Wolski (OKB Odra Opole) vs Aleksander Kamionka (BKS Underground Boxing - Olkusz) RSC2
35 walka w kategorii +92kg Senior
Kamil Plutka (BKS Underground Boxing - Olkusz) vs Radosław Kachel (OKB Odra Opole) KO2

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.