HEARN CHCE POJEDYNKU CONORA BENNA Z KELLEM BROOKIEM

Szef grupy Matchroom Eddie Hearn deprecjonował niedawno walkę Kell Brook vs Amir Khan, która w ostatnią sobotę zakończyła się zwycięstwem Brooka przed czasem. Dziś jednak z ust Hearna pada propozycja pojedynku 35-letniego Kella z 25-letnim Conorem Bennem (19-0, 13 KO).

BROOK CHCE WALCZYĆ DALEJ, W ŚREDNIEJ CZEKA NA NIEGO EUBANK JR >>>

- Celem Conora Benna jest zdobycie tytułu mistrza świata wagi półśredniej. Myślę, że Conor jest obecnie numerem jeden w Wielkiej Brytanii. A po walce Kella Brooka z Amirem Khanem wielu ludzi twierdzi zapewne, że to Brook (były mistrz świata - przyp.red.) jest liderem na scenie brytyjskiej. Walka Brook vs Benn to kapitalna konfrontacja (...) - powiedział Hearn, promotor Benna i były promotor Brooka.

Przypomnijmy, że w grudniu zeszłego roku Benn znokautował we wspaniałym stylu innego byłego mistrza świata, Chrisa Algieriego. Conor - syn legendarnego Nigela Benna - jest obecnie notowany na piątym miejscu rankingów IBF i WBA wagi półśredniej oraz na siódmym miejscu rankingu WBO.

Swoją pierwszą w tym roku walkę Conor stoczy w kwietniu. Jego rywalem będzie prawdopodobnie weteran z RPA - Chris Van Heerden (28-2-1, 12 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: GarbatyPredator
Data: 23-02-2022 19:56:47 
Na pewno "wymiarowo" bardziej sensowna walka, aniżeli pojedynek z Eubankiem jr.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 23-02-2022 22:23:18 
Benn jest mocny ofensywnie ale dziurawy, kto wie czy stary Brook by go tutaj nie zrobil - bylbym wstanie w to uwierzyc. Khan raczej zostalby znokautowany przez mlodego Benna, ale Brook niekoniecznie. Ja chetnie bym zobaczyl taka walke, byloby to albo "przekazanie paleczki" na brytyjskim podworku (chociaz byc moze Taylor sie niebawem tam zjawi) albo sroga lekcja pokory dla mlodego byczka.

Brook vs Eubank - zgadzam sie, ze ze sportowego pkt widzenia to missmatch. Eubank to sredni (walczyl przeciez w SS i wcale tam fizycznie nie wydawal sie chłystkiem) natomiast Brook to typowy welter, ktory raz skoczyl po kase/lub przez glupote do GGG, a w obecnym wieku nie ma juz takich zdolnosci do zbijania (stad wycieczki do 154).
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 24-02-2022 00:21:08 
Bez sensu. Brook nic nie zyskuje, za to Benn mógłby się bardzo mocno zdziwić i byłby problem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.