BROOK CHCE WALCZYĆ DALEJ, W ŚREDNIEJ CZEKA NA NIEGO EUBANK JR

- Znów jestem gościem, który się liczy i jeszcze zawalczę - zapowiada Kell Brook (40-3, 28 KO). Jednocześnie dodaje, że raczej skończył karierę Amira Khana i jego wielki rywal nie powinien już więcej boksować.

- Wiem, że moi rodzicie chcieliby, abym zakończył karierę, ale chcę to robić dalej - nie ukrywa były mistrz świata wagi półśredniej.

- Tajming zabija szybkość i tak było w przypadku mojej walki z Khanem. On okazał się twardym gościem, przyjął parę bomb, ale już po pierwszych dwóch akcjach wiedziałem, że mam w garści ten pojedynek - kontynuował Brook. Z kim teraz mógłby skrzyżować rękawice? Najczęściej pada nazwisko Chrisa Eubanka Jr (32-2, 23 KO).

- Nie lubimy się. Brook zanotował ładne i cenne zwycięstwo, ale zobaczymy, czy będzie potrafił tak samo zaboksować przeciwko mnie. Mamy swoją historię, bo to właśnie przez niego nie doszło do mojej walki z Gołowkinem. Wtedy on wskoczył w moje miejsce. Potem gadał wiele rzeczy na mój temat. Z biznesowego punktu widzenia ta walka ma sens - przekonuje Eubank Jr, który czeka już na swojego rodaka w wadze średniej.

- Nie rozumiem skąd pomysł o umownym limicie, skoro on już dawno temu walczył w wadze średniej z Giennadijem Gołowkinem? Ale może zejdę do granicy 158 funtów [71,65kg dop. Redakcja] - dodał Eubank Jr.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: SWJar
Data: 21-02-2022 15:36:57 
Nie wiem co gadał przed walką, że po tej z Khanem raczej konczy czy nie było deklaracji? W każdym razie typowe, po zwyciestwie znowu uwierzył w siebie i znowu siebie przecenia, Eubank Jr. serio? Znowu do dużego konia chce wyjść. Ja nie wiem co z tym Brookiem, no chyba że tylko kasa bo znó dwóch brytoli i mega kasowa walka. No to ok, ale to widać nie szanuje sobie zdrowia. Pewnie wie że to juz końcówka, to co mu tam.
 Autor komentarza: GarbatyPredator
Data: 21-02-2022 15:37:01 
Brook to duży welter, ale jego maks to 154 funty. Szacun za jaja i wyjście do GGG, jednak siła naturalnego średniego było widać jak robiła robotę. Te 4-5 lat temu dawałbym 50 na 50 z Eubankiem je, a może i widziałbym nawet Brooka jako faworyta, teraz stawiam na juniora.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 21-02-2022 16:02:53 
Zamiast zakończyć karierę w glorii pogromcy Khana, pcha się do walki, w której będzie skazany na porażkę przez nokaut i to być może ciężki. Eubank gabarytowo jest większy od Brooka o 2-3 kategorie (boksował przecież w SMW) i choćby z tej racji byłby to missmatch.
 Autor komentarza: rocky86
Data: 21-02-2022 17:06:33 
Pisałem w poprzednim wątku, że tak właśnie się stanie. To będzie klasyczna money fight. Brook kończy karierę, z Khanem zarobił ok 3 mln, za Eubanka dostanie pewnie podobne pieniądze, weźmie ostatnią dużą wypłatę i adios.

Ja tam mu się nie dziwię, nawet jeśli dostanie KO.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 21-02-2022 17:55:32 
Jeszcze zostało parę fajnych nazwisk typu Ugas, Thurman, Garcia, czy może nawet Broner, gdzie mógłby się spełnić finansowo i sportowo. Nie wierzę, że jest tak głupi, żeby trzeci/czwarty raz zrobić ten sam błąd i wyjść do Eubanka.
 Autor komentarza: SWJar
Data: 21-02-2022 18:25:42 
No dokładnie jest parę fajnych nazwisk z którymi byłoby idealnie zestawienie Brooka.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.