Archiwum wiadomości z dnia: 2022-01-24

 
MATEUSZ MASTERNAK O POTENCJALNEJ WALCE USYK vs FURY

- Usyk ma to do siebie, że w ogóle nie nastawia się na mocny cios, ale jak mawia klasyk, szybkość spala. Walka z Furym byłaby dla niego dużo trudniejsza niż z Joshuą, ale gdybym musiał na kogoś postawić, postawiłbym właśnie na niego - mówi znakomicie analizujący te duże walki Mateusz Masternak, który zresztą przewidział zwycięstwo Aleksandra Usyka nad Anthonym Joshuą.

JOSHUA DEMENTUJE POGŁOSKI O ODSTĄPIENIU OD REWANŻU Z USYKIEM

Dziś pojawiły się nieoficjalne informacje o zgodzie byłego mistrza świata wagi ciężkiej Anthony'ego Joshuy (24-2, 22 KO) na przyjęcie 15 milionów funtów odstępnego i umożliwienie mistrzowi świata IBF, WBA i WBO Aleksandrowi Usykowi (19-0, 13 KO) walki o wszystkie pasy z mistrzem WBC Tysonem Furym (31-0-1, 22 KO). Joshua stanowczo zaprzecza jednak pogłoskom.BYŁY TRENER FURY'EGO: TYSON BĘDZIE MUSIAŁ RUSZYĆ NA USYKA

Ben Davison zasłynął swoją pracą z Tysonem Furym (31-0-1, 22 KO), któremu pomógł podnieść się z depresji, odzyskać formę i wrócić na salony wielkiego boksu. Drogi Davisona i Fury'ego rozeszły się przed rewanżem Tysona z Deontayem Wilderem, ale trener wciąż pracuje ze znakomitymi zawodnikami. Oto jego opinia na temat ewentualnej walki o wszystkie pasy wagi ciężkiej - Tyson Fury vs Aleksander Usyk.