SUGESTIA MISZKINIA: SZPILKA vs WŁODARCZYK W MAŁYCH RĘKAWICACH

Czy pojedynek Artur Szpilka vs Krzysztof Włodarczyk mógłby się odbyć na gali federacji MMA jako walka bokserska w małych rękawicach? Takie rozwiązanie sugeruje były pięściarz, obecnie trener i analityk telewizyjny Maciej Miszkiń.

CZY FAME MMA OGŁOSI DZIŚ SZPILKĘ? ENIGMATYCZNY WPIS WASILEWSKIEGO >>>

- Artur Szpilka będzie walczył w MMA. Promotor (Andrzej Wasilewski - przyp.red.) chce go zniechęcić swoimi wpisami trochę do tego ruchu, ale to raczej będzie MMA - powiedział Miszkiń w programie w "W Ringu" w Kanale Sportowym. 

- (...) Nie wiem, czy Artur nie miał na myśli walki bokserskiej w małych rękawicach MMA. Jeśli doszłoby do walki Szpilki z Krzysztofem Włodarczykiem (...) na gali federacji "freakowej", to na takich zasadach - dodał przyjaciel Szpilki.

Przypomnijmy, że zeszłoroczna, majowa walka Szpilki z Łukaszem Różańskim miała błyskawiczny i brutalny przebieg: najpierw Szpilka posłał rywala na deski pierwszą kontrą z lewej ręki, a potem sam padał trzy razy, przegrywając ostatecznie przed czasem. Wszystko wydarzyło się w pierwszej rundzie, a oprócz gorzkiego smaku porażki Artur musiał się po walce zmierzyć z innym problemem - kontuzją więzadła krzyżowego w kolanie. Majowy pojedynek na gali w Rzeszowie był notabene dla Szpilki ostatnim występem w ramach kontraktu z grupą KnockOut Promotions.

Krzysztof Włodarczyk ma już 40 lat, ale mimo problemów z kontuzjami i perturbacji pozaringowych nie składa broni. W zeszłym roku wygrał dwie walki i znajduje się na dziesiątym miejscu rankingu WBC wagi cruiser. Czy walka ze Szpilką go interesuje? Zapewne tak, gdyż ten pojedynek ma wielki potencjał komercyjny i stoi za nim autentyczny osobisty konflikt z dawnych lat.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 24-01-2022 19:28:48 
To niech wychodzą w boksie w umownym limicie ..
 Autor komentarza: puncher48
Data: 24-01-2022 19:46:55 
Po co w MMA? W tej formule to może zawalczyć z Sararą.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 24-01-2022 20:51:41 
Miszkin sie dobrze czuje. Chyba nie. Wlodar i male rekawice? Wlodar bazuje na szczelnej gardzie, nie jest gromdziarzem, a wrecz jest przeciwienstwem
 Autor komentarza: marcinm
Data: 24-01-2022 21:05:36 
Gdyby wlodar zlapal lewym sierpem (swoja droga swietny cios na mankuta) szpile w malej rekawicy to Ajtuj znowu by sie zeszczal w ringu. Tak czy siak watpie zeby Wlodarczyk zgodzil sie na taka walke - bo po co, skoro w boksie jeszcze z 2-3 razy nazwisko moze sprzedac i dopiero zmierzyc sie z patolem
 Autor komentarza: BOXER
Data: 24-01-2022 22:19:26 
Szpila z Sararą niech nie walczy chyba,że Tomek go oszczędzi ale wątpie bo jak Sarara wchodzi do ringu to wchodzi po awanture a nie jakieś przyjacielskie klepanie.
Szpilka powinien walczyć z Kasjo bo Kasjo nie ma mocnego ciosu i Szpila byłby faworytem .
Jak przegra? Trudno .Hejt juz był więc teraz nie ma co się denerwować .Ważne że hajs będzie .
Szpila z Kasjo powinni zrobić fajną konferencje z jakimiś wyzwiskami i rzutami krzesłem itp .Gimby łykną to.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 24-01-2022 22:37:38 
Sprytne. Szpilka pewnie nieco boi się spotkać z Włodarczykiem w boksie ale w MMA do którego już od długiego czasu pewnie się przygotowuje czemu nie?
Zgarnąłby kasę i zwiększył swoje szanse.

A Włodarczyk rozpaczliwie szuka pieniędzy o czym może świadczyć nie tak dawny powrót w wywiadach do walki ze Szpilką więc kto wie czy się nie zgodzi na wszystko co tam wymyślą byleby kasa się zgadzała.
 Autor komentarza: slovik
Data: 24-01-2022 23:04:24 
Kto tego Miszkina wypromował? Przecież z niego zarówno bokser jak i ekspert jest jak z koziej d... trąba.
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 25-01-2022 08:45:01 
Mam lepszy pomysł. Był kiedyś taki film, Hot Shots! Straszna staroć, ale wciąż może śmieszyć. Była tam scena, zresztą parodia "Kickboksera" z Van Damem, w której główny bohater owija sobie dłonie bandażami, potem macza je w jakimś kleju, albo miodzie a na koniec wciska pięści do pudła wypełnionego misiami-żelkami. I właśnie coś takiego widzę jako optymalne rozwiązanie w tej walce.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.