HEARN: BENN ZMIERZY SIĘ W KWIETNIU Z BRONEREM, GUERRERO LUB HOOKEREM

Promotor jednego z najciekawszych młodych pięściarzy z Wielkiej Brytanii, rywalizującego w wadze półśredniej Conora Benna (19-0, 13 KO), Eddie Hearn poinformował, że Benn stoczy swoją pierwszą w tym roku walkę w kwietniu. Padły również nazwiska możliwych rywali 25-letniego Brytyjczyka.

CONOR BENN CIĘŻKO ZNOKAUTOWAŁ ALGIEREGO >>>

- Kwiecień to miesiąc, w którym Conor wejdzie do ringu. Dogrywamy teraz jego walkę. Bardzo chcielibyśmy starcia z Adrienem Bronerem (byłym mistrzem świata czterech kategorii - przyp.red.), ale zobaczymy, co z tego wyjdzie. Podobają mi się również opcje pojedynku z Robertem Guerrero (byłym mistrzem świata dwóch kategorii - przyp.red.) i Maurice'em Hookerem (byłym mistrzem świata wagi junior półśredniej - przyp.red.) - stwierdził Hearn.

Przypomnijmy, że w grudniu zeszłego roku Benn znokautował we wspaniałym stylu innego byłego mistrza świata, Chrisa Algieriego. Conor - syn legendarnego Nigela Benna - jest obecnie notowany na piątym miejscu rankingów IBF, WBA i WBC wagi półśredniej oraz na siódmym miejscu rankingu WBO.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.