CONOR BENN CIĘŻKO ZNOKAUTOWAŁ ALGIEREGO

W walce wieczoru DAZN w Liverpoolu coraz mocniejszy Conor Benn (20-0, 13 KO) znokautował byłego mistrza świata, Chrisa Algierego (25-4, 9 KO).

Syn wielkiego mistrza lat 90. ostro wszedł w pojedynek, ale jako że rywal dobrze pracował nogami, skoncentrował się przede wszystkim na ciosach po dole. W drugiej rundzie Brytyjczyk przewrócił Amerykanina lewym sierpowym za ucho. Algieri po przerwie sam zaatakował, by zmazać gorsze wrażenie. Wyglądał lepiej, choć wiązało się to z dużym ryzykiem.

Koniec walki nastąpił w samej końcówce czwartej odsłony. Benn złapał opartego o liny przeciwnika świetną akcją lewy-prawy na brodę. Nieprzytomny Chris wolno osuwał się na matę i teoretycznie Benn mógł go jeszcze dobić w locie, a na szczęście opanował się, bo i bez tego Algieri obudzi się jutro z mocnym bólem głowy...

- Co jeszcze muszę zrobić, by dostać walkę z najlepszymi? Przecież nikt nie skończył Vargasa tak jak ja, nikt nie poradził sobie tak łatwo z Algierim jak ja przed chwilą - powiedział Benn, który sparował do tej walki po dwanaście rund, każda po cztery minuty.

Z kolei promotor Eddie Hearn już zapowiedział, że postara się teraz o walkę Conora z Adrienem Bronerem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: tolekk78
Data: 12-12-2021 00:02:42 
Mam nadzieję że dojdzie do pojedynku Bena z Bronerem i Conor ubije tego idiotę
 Autor komentarza: Furmi
Data: 12-12-2021 00:04:32 
Ubić będzie mu ciężko, bo nie jest artystą ringu, ale po ojcu odziedziczył mocny cios i nie wykluczam, że zdominuje defensywnego Bronera i zrobi go wysoko na punkty.
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 12-12-2021 00:49:34 
Myśle ze przygotowany i podchodzacy powaznie do walki Broner da sobie rade z Ben. Wszyscy wiedza iż Algieria to waciak który nigdy nie wyrobił sobie szacunku dla siły swoich ciosów ale moim zdanie Broner jest i silniejszy i ma większe ringowe IQ i potrafi walczyć na wiele sposobów oraz nie jest łatwy do przewrócenia jak Chris. Zobaczymy, dla Amerykanina to szansa na spłatę zaległych alimentów na chyba siedmioro dzieci z siedmioma kobietami zaś dla Ben to była by prawdziwa przepustka na salony. ZbacYmy, dla mnie faworytem zmotywowany i profesjonalny Broner ale z nim nigdy nie wiadomo. Ben jest mały na ta wage i tak naprawdę mało sprawdzony.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 12-12-2021 03:04:09 
Długo nie miałem przekonania do Benna z powodu niechęci do wszelkiego rodzaju synków, wnuczków i innych pociotków dawnych mistrzów. Sadziłem, że Formella go obnaży, Granados go rozjedzie, a tymczasem Benn sobie radzi coraz lepiej w bardzo trudnej kategorii. To nie może być przypadek. Oczywiście do najlepszych w WW na świecie jeszcze mu daleko, ale z drugiej strony jest młody i może zrobić postępy. Na razie jest najlepszy w UK i w TOP5 w Europie, uwzględniając Rosję.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 12-12-2021 03:10:46 
To są rozsądne słowa. Broner jest jaki jest poza ringiem, ale boksersko przy poważnym podejściu to jest półka wyżej od (obecnego) Algieriego, jeśli nie dwie.
Z drugiej strony Benn się rozwija oraz fizycznie to on ma przewagę w tej wadze - 'dobrze przygotowany' Broner to pewnie okolice lekkiej.
Dla mnie równe starcie, jeden lub drugi na punkty.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 12-12-2021 06:55:08 
Tak, Boroner to jest przechuj, rozjedzie tego Benna jak gnój po polu!

Eeee... Przypomnijcie mi jakieś cenne zwycięstwo Bronera?
 Autor komentarza: GarbatyPredator
Data: 12-12-2021 09:05:59 
Conor Benn, Tim Tsyu, to podobna glina co ich ojcowie..
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 12-12-2021 19:55:26 
Ramirez, a kto konkretnie w tym wątku mówi, że "Broner rozjedzie Benna"?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.