SIWY vs ADAMEK? SNARSKI: DO TEJ WALKI NA PEWNO NIE DOJDZIE

Choć część polskich kibiców jest już zmęczona ciągłymi powrotami Tomasza Adamka (53-6, 31 KO) między liny, niektórzy są zainteresowani tym, z kim były mistrz świata dwóch kategorii wagowych może stoczyć swoje dwie pożegnalne potyczki w następnym roku. Ostatnio w barwach Polsatu zadebiutował niepokonany Marcin Siwy (23-0, 11 KO), dlatego będąc w Toruniu zapytaliśmy Dariusza Snarskiego o to, co sądzi o takim potencjalnym pojedynku. 

Dlaczego taki pomysł? Adamek, jeśli wróci, to niemal na pewno na galach Polsatu. Popularny "Góral" jest mocno związany ze stacją Zygmunta Solorza i uczestniczył we kilku edycjach Polsat Boxing Night w przeszłości - zawalczył między innymi z Andrzejem Gołotą (2009), Arturem Szpilką (2014), Przemysławem Saletą (2013), czy Joey Abellem (2018). Siwy z kolei jest niepokonanym pięściarzem i w listopadzie podczas gali Polsat Boxing Promotions 3 w Toruniu wrócił do ringu po prawie rocznej przerwie. Za chwilę ma stoczyć drugi pojedynek na PBP. 

- Nie wiem, zobaczymy jak się dogadamy, jakie będą propozycje. Ja jestem otwarty i gotowy na propozycje walk. Wszystko zależy od warunków i rozmowy. Jestem gotowy, ostatnio walczyłem też przecież z Bodziochem i też dało radę. Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie - mówił nam Siwy, gdy pytaliśmy go w Toruniu o walki polsko-polskie z jego udziałem. 

Adamek z tej listy chyba wypada, o czym poinformował nas Dariusz Snarski, który z pięściarzem z Gilowic ma stały kontakt. 

- Ale do tej walki nie dojdzie. Rozmawiałem z Tomkiem, nie ma tygodnia, żebyśmy nie rozmawiali ze sobą. Dwa dni temu z nim rozmawiałem - jest wychudzony, lepiej wygląda, powoli chce zejść z wagą, waży obecnie około 98 kg, czyli niedużo. Mówi, że cały czas biega, coś tam robi, ma siłownię pod domem w garażu. Myślę, że walka Adamek kontra Siwy jest bez sensu. Tomek nie będzie chciał tej walki. Rozmawiałem z nim. On pewnie będzie chciał zawodnika z Ameryki. Będzie chciał wyjść, stoczyć dwie ładne walki. Myślę, że nie będą to bardzo wymagający rywale - powiedział redakcji BOKSER.ORG promotor, były pięściarz i olimpijczyk z Barcelony. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

Urodzony w 1996r., na portalu zadebiutował w połowie 2011 roku. Twórca m.in. autorskiego cyklu wywiadów "Niedziela w ringu" i znajdujących się w nim długich, obszernych rozmów z pięściarzami i ludźmi z bokserskiego środowiska. Autor artykułów oraz wielu informacji własnych.

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: TheKudiq
Data: 28-11-2021 15:33:35 
Z Haumono jeszcze był na PBN Góral.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 28-11-2021 15:34:34 
Polsat jest w dramatycznej sytuacji. Mają do dyspozycji 2,5 boksera (Cieślak, Stanioch, Siwy) + kilku nie rokujących żadnych nadziei pseudoprospektów kiepskiego sortu. Muszą pilnie szukać jakichś wzmocnień, ale akurat ściąganie Adamka byłoby błędem. Adamek jest wypalony, opatrzył się kibicom "do bólu" i ma wygórowane aspiracje finansowe. Lepiej już ściągnąć Kownackiego i dać mu w Polsce bokserskie "życie po życiu". Poza tym powinni koniecznie zagospodarować Twardowskiego (ładnie pokazał się w UK z Riakporhe, który niedawno wytarł ring Durodolą), Ślusarczyka, Smolińskiego, Knybę + bokserów z grupy Queensberry.
 Autor komentarza: modero
Data: 28-11-2021 15:42:32 
Hugo, też widziałbym Kownackiego na gali Polsatu. Po pierwsze dlatego, że Kownacki przed drugą porażką z Heleniusem był lekko zdruzgotany ciągłym oczekiwaniem na ten rewanż, brakiem konkretów, uciekającymi miesiącami. Jeśli ma ponownie czekać rok na powrót, to niech już zawalczy dwa razy na gali Polsatu.
 Autor komentarza: SpoconyAlfons
Data: 28-11-2021 16:19:31 
Z Cunninghamem by zawalczył, są w podobnym wieku i Cunn też jest wciąż aktywny.
 Autor komentarza: slovik
Data: 28-11-2021 18:05:55 
Może Biniu, fken?
 Autor komentarza: AnanRukan
Data: 28-11-2021 18:54:02 
Jeszcze by Siwego wyboksował, co pokazuje stan polskiego boksu...
 Autor komentarza: BrygadaRR
Data: 28-11-2021 20:36:59 
Tomasz Adamek. Pieniędzy brakuje tzn. "dutków" wróci na dwie walki z nikim znaczącym w boksie. Jak Snara powiedział, że wychudzony jest..Nie zdziwię się bardzo jak po dwóch walkach będzie chciał zaatakować wagę pancernikową bridger. Obym się mylił. Osobiście bardzo ceniłem Tomasza, jego boks z wagi pół ciężkiej, cruiser do ukraińca gdzie w moim mieście poległ.
 Autor komentarza: GeorgeForeman
Data: 28-11-2021 20:44:12 
Cała telewizja polsat to są pierdolone skurwysyny które chcą mieć ludzi na własność i zarządzać każdym ich pierdnięciem bo to są pierdoleni komuniści. Tak jak chcieli na sile trzymać Borka tak teraz będą trzymać Cieślaka i hamować mu karierę pierdolone cwele. KSW od nich spierdoliło bo tam się nie da zrobić kariery bo to są komuniści najgorsze lewaki z lewaków którzy przez jeden podpis chcą człowiekowi organizować całe życie. Chuj w ryj całej całemu polsatowi.
 Autor komentarza: RedaktorNaczelny
Data: 29-11-2021 13:25:08 
Nie wiem kto w tym polsacie układa te karty ale jak chcą bezpiecznej i medialnej walki dla Adamka to niech wezmą Marcina Różalskiego i mają zajebisty main event który przyciągnie kibiców boksu i mma. Ale tam są takie dzbany że ściągną jakiegoś emeryta z ameryki i zapłacą więcej niż za Różala i znowu będą w dupie z oglądalnością. Tym bardziej że Marcin ma jedną walkę bokserską na koncie a do tego jest zajebiście medialny ale co taki laik jak ja może wiedzieć:P
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.