Archiwum wiadomości z dnia: 2021-11-21

 


GORGOŃ O GARCII: NA PEWNO JEST SILNY, MOCNY

Przemysław Gorgoń (14-7-1, 5 KO) jest zawsze uśmiechnięty, ale dokłada do tego sportową ambicję, nie boi się żadnych wyzwań. Tak też jest teraz. Podczas dzisiejszej gali Polsat Boxing Promotions 3 w Toruniu podopieczny Dariusza Snarskiego skrzyżuje rękawice z Ihosvanym Garcią (6-0, 4 KO). Transmisja dziś na antenach telewizji Polsat.


HE'S BACK! SIWY CHĘTNY NA WALKI POLSKO-POLSKIE

Co by nie mówić, Marcin Siwy (22-0, 10 KO) ma bardzo dobry, nieskazitelny bilans walk i będzie na pewno łakomym kąskiem dla wielu promotorów. Dziś podczas gali Polsat Boxing Promotions 3 w Toruniu pięściarz wagi ciężkiej nie powinien mieć absolutnie żadnych kłopotów z pokonaniem Marcelo Nascimento (18-20, 16 KO), więc po oficjalnym ważeniu Marcina pytaliśmy raczej w większości o przyszłość i... potencjalne starcia polsko-polskie.SNARSKI O SZPILCE: POWINIEN ZAKOŃCZYĆ KARIERĘ, TO JEGO DECYZJA

- Ja już mówiłem w ubiegłym roku, jeszcze przed walką z Różańskim, żeby Artur już kończył swoją karierę, ale to jest jego decyzja. A taki pojedynek Diablo ze Szpilką to na pewno duże emocje, wielkie zainteresowanie w Polsce - mówi Dariusz Snarski, który przyjechał do Torunia, aby towarzyszyć swojemu zawodnikowi, Przemysławowi Gorgoniowi. Pięściarz zawalczy dziś w pojedynku wieczoru gali Polsat Boxing Promotions 3 z Ihosvanym Garcią. Zapraszamy do wysłuchania pierwszej części rozmowy z olimpijczykiem z Barcelony.CRAWFORD ZASTOPOWAŁ PORTERA!

Terence Crawford (38-0, 29 KO) w wielkim stylu rozprawił się z Shawnem Porterem (31-4-1, 17 KO), broniący tytuł mistrza świata wagi półśredniej federacji WBO. Kto następny? Być może Errol Spence został dziś postawiony pod ścianą...


VLOG RSC: CRAWFORD NADAL NIEPOKONANY!

Shawn Porter (31-4-1, 17 KO) pokazał charakter i umiejętności, ale został ostatecznie zatrzymany przed czasem przez Terence'a Crawforda (38-0, 29 KO), który nadal jest zawodnikiem niepokonanym. To była bardzo trudna przeprawa dla mistrza świata WBO wagi półśredniej. O tym pojedynku opowiedział w swoim najnowszym Vlogu RSC Andrzej Pastuszek.