NIGEL BENN: POSTAWIĘ PIENIĄDZE NA WYGRANĄ JOSHUY W REWANŻU Z USYKIEM

Były mistrz świata wagi średniej i super średniej, legendarny Nigel Benn twierdzi, że postawi pieniądze na wygraną swojego rodaka, byłego mistrza świata wagi ciężkiej Anthony'ego Joshuy (24-2, 22 KO) w jego planowanym na pierwszy kwartał przyszłego roku rewanżu z obecnym mistrzem IBF, WBA i WBO Aleksandrem Usykiem (19-0, 13 KO), który zdetronizował Joshuę półtora miesiąca temu.

JOSHUA PÓJDZIE ŚLADEM SZPILKI? 'POWINIEN PRZENIEŚĆ SIĘ DO USA' >>>

- Każdy skreśla Joshuę, ale to wciąż prawdziwy olbrzym i świetny zawodnik. Podczas pierwszej walki z Usykiem Anthony i jego ludzie nie trafili z planem taktycznym. AJ powinien być dużo bardziej aktywny, wkładać w ciosy całą swoją masę, uderzać z pełną mocą. Nie powinien boksować z bokserem, powinien się z nim bić. Usyk był po walce nieźle obity, a przecież Joshua nie wkładał w uderzenia pełnej mocy - powiedział 57-letni Benn.

- Kiedyś ciosy AJ'a z prawej ręki dochodziły do celu, a uderzał wtedy bez pardonu, bez kalkulowania. Wierzę, że w rewanżu poprawi błędy, zrobił to w rewanżowym pojedynku z Andym Ruizem Juniorem. W drugiej walce z Usykiem postawię pieniądze na Joshuę. On jest w stanie dokonać korekt i będzie miał odpowiednie nastawienie. Widzieliśmy, jak załatwił Władimira Kliczkę i Charlesa Martina. Musi teraz postawić techniczny boks na drugim planie, a na pierwszym muszą być proste kombinacje mocnych uderzeń. Potrzebuje w swoim narożniku tylko jednego trenera, nie trzech. Ma wszystko, by pokonać Usyka, musi jednak walczyć z nim fizycznie i nastawić się na bomby z obu rąk. Wspieram cię Anthony, jestem z tobą na sto procent - dodał "Mroczny Niszczyciel", jeden z najbardziej bezkompromisowych czempionów w historii brytyjskiego boksu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 12-11-2021 17:07:18 
"muszą być proste kombinacje mocnych uderzeń" czy na Usyka to dobry pomysł? hmm.... Oczywiście nie można skreślać AJa ale stawiać na niego pieniądze w momencie w którym okazuje się, że jest w czarnej dupie, że dotychczasowy układ już się nie sprawdza, bo to nie jest sytuacja jak po porażce z Ruizem. Stawiać pieniądze w czasie kiedy nie wiadomo kto będzie go trenował a jedyne co jest pewne to, że ma dużo absztyfikantów :) i jak panienka na wydaniu jeszcze się nie zdecydował. No cóż widać, faktycznie jest za nim na sto procent i pewnie takimi tekstami chce go wesprzeć.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.