SŁABA SPRZEDAŻ PPV, TRILLER DOPŁACI DO GALI HOLYFIELD vs BELFORT

Na Triller Fight Club spadła fala krytyki po zeszłotygodniowej gali weteranów. 59-letni Evander Holyfield szybko został poskromiony przez Vitora Belforta, który kiedyś nie miałby prawa być nawet jego sparingpartnerem. Ale jest światełko nadziei.

Nie miejmy wątpliwości - w Triller nikt się nie przejął tym, że prawie 60-letnia legenda nie nadaje się do boksu. Ale jest coś, czym na pewno się przejmą. Duża strata finansowa na tej gali.

Jest popyt, jest podaż - wcześniej, przy okazji pokazówki Tyson vs Jones Jr, właściciele tej platformy znakomicie zarobili. Teraz zaliczyli klapę, być może więc odejdą od idei tego typu walk. Oby...

Sprzedano 150 tysięcy przyłączy PPV. Normalnie to bardzo przyzwoity wynik, ale w tym wypadku nie wystarczy nawet na spięcie gaż dla wszystkich zawodników. Tak przynajmniej twierdzi znany dziennikarz Dan Rafael. A przecież dochodzi jeszcze wiele innych kosztów przy tego typu gali. Być może więc będzie to tendencja spadkowa i za parę miesięcy zapomnimy o takich imprezach. Szkoda tylko dumy takiego wojownika jak Evander Holyfield, który jako jedyny w historii boksu czterokrotnie sięgnął po tytuł mistrza świata wagi ciężkiej.

MIAŻDŻĄCA KRYTYKA GALI TRILLER >>>

Belfort zastopował Holyfielda w niespełna dwie minuty.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: tyler
Data: 17-09-2021 00:46:23 
I bardzo ku#wa dobrze!
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 17-09-2021 02:27:33 
Nic sie nie skończy beda walczyć za mniejsza stawkę.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 17-09-2021 07:03:07 
Bardzo dobrze, powinni ludziom zadoscuczynienie placic za to, ze ktos to ogladal.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 17-09-2021 08:31:27 
Też mnie cieszy, że Triller się przejeżdża na swoim przepłacaniu zawodników. Najgorsze, że nie tylko bawią się w freak show, ale też wpieprzają się w boks. Z przepłacania Huntera, czy wyrzucenia dużej kasy w przetargu na walkę Lopeza, na dłuższą metę nic dobrego nie wynika: Hunter ma wywalone na walkę z Hrgovicem (o którą tyle krzyczał), a Lopez za duże walki za chwilę będzie wołał niebotyczne kwoty, za rewanż z Łomą ze 100 mln $.
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 17-09-2021 10:15:26 
Z kolei ja mam nadzieję, że się niczego nie nauczą i zorganizują kolejną taką żenadę. Po której wtopią jeszcze bardziej. Bo wyłącznie w taki sposób mogą się czegoś nauczyć. A przy okazji zarobią sobie jakieś dziadki.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 17-09-2021 20:56:16 
@deeceWzp
Dokladnie, zamiast 5 baniek, beda brali po 200kola i tez beda zadowoleni.

Wynik jakos mnie nie dziwi, ludzie sa glupi ale moze nie az tak. Zobaczyli Tysona z Royem i czesc pewnie zrozumiala jaki to dramat/tragikomedia a nie triler :D
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.