MIAŻDŻĄCA KRYTYKA GALI PPV TRILLER FIGHT CLUB: HOLYFIELD vs BELFORT

Wczorajsza gala PPV Triller Fight Club w Hollywood, gdzie zobaczyliśmy m.in. pojedynki Evander Holyfield vs Vitor Belfort (walka wieczoru zakończona błyskawiczną porażką 58-letniego Holyfielda) i David Haye vs Joe Fournier, spotkała się z miażdżącą krytyką. Oto wybrane cytaty obserwatorów.

Teddy Atlas (legendarny trener i komentator): Joe Louis, Muhammad Ali, Evander Holyfield... Zmieniają się tylko imiona legend, smutek pozostaje ten sam.

Brian Campbell (CBS): Triller to dno łańcucha pokarmowego sportów walki (...) Wielki krok w najgorszą możliwą stronę.

Piotr Jagiełło (TVP Sport, w przeszłości Bokser.org): dawno nie widziałem czegoś tak smutnego. Niech ktoś zatrzyma tę karuzelę żenady. 59-letni Holyfield w ringu wyglądał jak wrak, ale niektórzy bawili się jak na zatapianym Titanicu. Starzy mistrzowie dają się upokarzać za kasę. Przykre, tak po ludzku.

Kacper Bartosiak (współpracownik m.in. TVP Sport i BOKSER.ORG): nie wiem, kto wpadł na pomysł płacenia za Haye vs Fournier, ale lepiej było chyba palić tym hajsem w piecu. Kto mógł się spodziewać, że publiczny sparing dwóch kumpli długimi momentami będzie wyglądał na wypraną z emocji ustawkę.

Immortal Technique (amerykański raper): jeżeli zapłaciłeś za oglądanie tej gali, to jesteś idiotą. To był Muppet Show, cieszę się, że ten cyrk się skończył. Co za głupi żart. Kto na to pozwolił?

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 12-09-2021 10:10:43 
Ten ostatni komentarz brzmi sensownie. Ale zaraz. Oni to komentowali nie oglądając tej gali, czy obejrzeli - a więc za to zapłacili?
:)
 Autor komentarza: KalarCz
Data: 12-09-2021 12:46:44 
to jest żenada, jednymi z większych wydarzeń w boksie w tym roku , a na pewno dość dobrze zapadającymi w pamięć, były powrót Tysona z Jonsem, walka Meywethera z youtuberem, i powrót Hollyfielda, po prostu cyrk :D o ile sposób poruszania się Tysona w ringu minimalnie przypominał jego dobre czasy o tyle występy pozostałych były masakryczne, bardziej widowiskowe występy dają menele pod żabką, mam nadzieje że ta moda szybko przeminie
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 12-09-2021 19:24:15 
Moda na występy meneli pod Żabką niech sobie trwa ;)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.