FURY TWIERDZI, ŻE CHCE W GRUDNIU WALCZYĆ Z WHYTE'EM

Mistrz świata WBC wagi ciężkiej Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) niespodziewanie oświadczył, że w grudniu chce stoczyć walkę w Wielkiej Brytanii z tymczasowym mistrzem WBC, swoim rodakiem Dillianem Whyte'em (28-2, 19 KO).

HEARN: JEŚLI FURY ZNÓW SIĘ WYCOFA, WBC POWINNA POZBAWIĆ GO PASA >>>

- Zamknę mordę temu menelowi, to będzie łatwa walka. Na pewno do niej dojdzie, zasypię go ciosami i zbryzgam go jego krwią (...) - stwierdził "Król Cyganów", który 9 października w Las Vegas stoczy trzeci pojedynek z Deontayem Wilderem. Jeżeli wygra, celem na przyszły rok ma być walka o wszystkie pasy z mistrzem IBF, WBA i WBO Anthonym Joshuą, oczywiście jeżeli pokona on 25 września Aleksandra Usyka. Zanim jednak dojdzie do ewentualnego starcia Fury'ego z Joshuą, grudniowym rywalem Tysona ma być Whyte, to przynajmniej deklaruje dziś nieprzewidywalny Fury.

Przypomnijmy, że Dillian Whyte (notabene wymieniający z Furym werbalne ciosy w mediach od kilku lat) stoczy swój kolejny pojedynek 30 października w Londynie. Potem będzie zapewne naciskał na walkę z Furym, do której ma prawo i na którą czeka od bardzo dawna. Promotor Whyte'a, Eddie Hearn twierdził niedawno, że jeśli Fury znów odwoła lub przesunie starcie z Wilderem (miało do niego dojść w lipcu, ale Fury zachorował na koronawirusa), powinien zostać pozbawiony pasa i do walki o tytuł powinni zostać wyznaczeni Whyte i Wilder.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: GeorgeForeman
Data: 08-09-2021 18:03:53 
Moim zdaniem on może mieć dwubiegunówke która często powstaje na skutek źle leczonej depresji. Jeżeli w momencie przygotowań i samej walki wpadnie w stan manii to może się przygotować i rozjebać każdego. Ale jeżeli ten okres zostanie zaburzony przez stany depresyjne to może zostać rozjebany przez każdego.
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 08-09-2021 18:45:56 
Coś w tym jest Fury rozpracowuje rywali i zazwyczaj mu się udaje jak rywal wie później jak z nim walczyć on się wykrusza, do tego zaburzenia treningowe i mamy tego efekty że to faja jest i spierda*a od walki.
 Autor komentarza: tyler
Data: 08-09-2021 19:18:55 
Przecież Fury miał się odciąć od mediów i powtórnie ukazać na tydzień przed walką hehe,a informacje miał ktoś przekazywać z jego obozu zamiast niego. Wiem wiem... ocyganił nas ponownie.
Mówiąc bardziej poważnie to uważam podobnie jak większość że następstwem ewentualnego odwołania walki ze strony Furego (nieważnie z jakiego powodu) powinno być pozbawienie go tytułu i puszczenie w zawieszenie, to jest chore co odwala się w WBC. Przypadek Whyta zakrawa na śmieszność ze strony zielonej organizacji heh...
 Autor komentarza: MLJ
Data: 08-09-2021 20:25:27 
Ostatnio w grudniu dopadał Joshuę, z jego łbem nie jest najlepiej.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 08-09-2021 21:46:11 
Konkretnie jak zawsze TF, "menel", "wpierd*l" ;))
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 08-09-2021 22:38:38 
Skromne plany Tysona Fury'ego. Jak już je zdradza, to mógł dać rozpiskę na najbliższe 10 walk.
 Autor komentarza: Shaker1982
Data: 09-09-2021 11:18:29 
Póki co zarówno Fury jak i Wlider zniknęli z BoxRec jako aktywni zawodnicy.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.