STYCZNIOWY REWANŻ PACQUIAO Z UGASEM CORAZ BARDZIEJ REALNY?

Manny Pacquiao (62-8-2, 39 KO) przegrał dziesięć dni temu z mistrzem świata WBA wagi półśredniej Yordenisem Ugasem (27-4, 12 KO), ale wygląda na to, że styczniowy rewanż, do którego może dążyć Filipińczyk, jest coraz bardziej realny. Kubańczyk po raz kolejny podkreśla, że z chęcią zmierzy się z Mannym po raz drugi.

ANDRE WARD: PACQUIAO POWINIEN ODEJŚĆ NA EMERYTURĘ >>>

- Jeżeli dojdzie do rewanżu, to główna różnica będzie taka, że obaj będziemy lepiej przygotowani. Wchodząc do ringu w drugiej walce będę miał za sobą cały obóz przygotowawczy przepracowany specjalnie z myślą o Pacquiao - powiedział Ugas.

- Pacquiao to legenda, wielki wojownik. Nigdy nie było żadnych wątpliwości dotyczących przystąpienia do pierwszej walki. Od razu powiedziałem tak. Druga walka będzie zaszczytem i przyjemnością - dodał bokser o pseudonimie "54 Milagros".

Przypomnijmy, że kubański medalista olimpijski z Pekinu (w 2008 roku wywalczył na igrzyskach brąz, a w 2005 roku był mistrzem świata w boksie olimpijskim), który w ostatniej chwili zastąpił kontuzjowanego Errola Spence'a Juniora, pokonał w Las Vegas Filipińczyka jednogłośną decyzją sędziów.

Ugas od początku kontrolował pojedynek, choć Pacquiao sprawił, że walka była bardzo zacięta i do ostatniego gongu można było mieć wątpliwości, jak sędziowie ją widzą. Tym bardziej, że zdecydowanym faworytem większości kibiców i ekspertów był filipiński senator, jeden z najlepszych zawodników w historii boksu.

- Ugas powinien być jednym z najłatwiejszych rywali w mojej karierze. On potrafi walczyć tylko w jeden sposób i powinienem spokojnie go obejść, niestety zawiodły mnie moje nogi i nie potrafiłem normalnie się poruszać. Bardzo poważnie rozważam rewanż (...) - powiedział kilkadziesiąt godzin po walce 42-letni Pacquiao.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Polakos
Data: 31-08-2021 20:09:41 
W rewanżu bym postawił, że Pacman nie dotrwa do ostatniego gongu.
 Autor komentarza: YABOLprank
Data: 31-08-2021 20:31:48 
Ten rewanż to taki nawet nie odgrzewany kotlet..
 Autor komentarza: puncher48
Data: 31-08-2021 21:39:37 
Lepszą opcją byłaby walka z Khanem i zakończenie pięknej kariery. Rewanż z Ugasem pomimo, że nie wypadł źle to zaklinanie rzeczywistości, lata i ciało mówią swoje, a Pacquaio swoje. Hopkins był tylko jeden, a i styl miał jak wino.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 31-08-2021 22:11:08 
W rewqnzu widze faworyta w Mannym. Mimo, ze pisalem po zmianie rywala ze Spenca na Ugasa, ze juz Ugas moze byc krokiem za daleko i sie nie pomylilem, to w rewanzu moze byc lepiej, moze o stracil nogi przez wiek, ale mial fwuletnia przerwe, to bardzo dlugi okres zwlaszcza dla tak wiekowego piesciarza, wiec moze byc lepiej, niz bylo, ale po udanym rewanzu musi skonczycm
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.