Archiwum wiadomości z dnia: 2021-08-16

 


WENDON - CZŁOWIEK, KTÓREMU MANNY PACQUIAO URATOWAŁ ŻYCIE

Legendarny, już 42-letni Manny Pacquiao (62-7-2, 39 KO) zmierzy się w najbliższą sobotę w Las Vegas z mistrzem świata WBA wagi półśredniej Yordenisem Ugasem (26-4, 12 KO) i będzie chciał napisać kolejny rozdział swojej wielkiej historii. Tymczasem świat obiegła kolejna opowieść o wielkim sercu Filipińczyka, którą przedstawił dziś jego fotograf - Wendon.


ROACH: PACQUIAO PRZEWYŻSZA MAYWEATHERA JAKOŚCIĄ ZWYCIĘSTW

W najbliższą sobotę w Las Vegas genialny Manny Pacquiao (62-7-2, 39 KO) zmierzy się z mistrzem świata WBA wagi półśredniej Yordenisem Ugasem (26-4, 12 KO), który w ostatniej chwili zastąpił mającego problemy z siatkówką lewego oka Errola Spence'a Juniora. Trener Filipińczyka, Freddie Roach podkreśla gigantyczną skalę bokserskich możliwości i dziedzictwa swojego podopiecznego.

ŁUKASZ RÓŻAŃSKI JUŻ PO OPERACJI

Łukasz Różański (14-0, 13 KO) przeszedł operację prawej ręki i teraz czeka go krótka rehabilitacja. Przypomnijmy, że pięściarz z Rzeszowa po ekspresowym zwycięstwie nad Arturem Szpilką jest notowany na czwartym miejscu rankingu federacji WBC w nowej kategorii bridger.