ROY JONES JR CHCE DLA EUBANKA WALKI Z GOŁOWKINEM LUB CANELO

Trener aspirującego do mistrzostwa świata wagi średniej lub super średniej Chrisa Eubanka Juniora (30-2, 22 KO) - legendarny Roy Jones Jr - kreśli śmiałą wizję potencjału swojego podopiecznego, którego może w drugiej połowie roku czekać walka z rywalem z najwyższej półki.

SAUERLAND: PRZED CHRISEM EUBANKIEM JR ZNAKOMITA DRUGA POŁOWA ROKU >>>

- Naprawdę chcemy walczyć z Canelo Alvarezem. Wiem, że Chris jest nieco mniejszym zawodnikiem, ale jego eksplozywność sprawia, że nie martwię się o niego. Ja byłem mniejszym zawodnikiem niż "ciężki" John Ruiz, ale nadrobiłem różnicę rozmiaru eksplozywnością - powiedział Jones Jr.

- Wiem, że Chris Eubank może walczyć na swoich warunkach z każdym, ale musimy go więcej nauczyć o momentach przestojów. Na dziś naszym głównym celem jest pojedynek z Giennadijem Gołowkinem, ale wzięlibyśmy również walkę z Canelo. To dla nas wspaniała konfrontacja - dodał Amerykanin.

- Chris jest tak podobny do ojca, że to wręcz niewiarygodne. To jeden z najbardziej eksplozywnych zawodników na świecie. Problem z nim jest natomiast taki, że czasami jest przesadnie eksplozywny. Jeżeli uda mu się nieco uspokoić pewne eksplozywne elementy i trochę więcej boksować, może być naprawdę świetny do oglądania. Bo kiedy podkręca tempo, to idzie jak burza. Żeby przetrwać jego wybuchowe ataki, trzeba być prawdziwym twardzielem - podsumował temat były mistrz świata czterech kategorii, w swoim czasie najlepszy pięściarz na świecie i jeden z najlepszych zawodników wszech czasów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: tyler
Data: 02-07-2021 17:08:39 
Zestaw walki z tymi dwoma pięściarzami byłby miły dla oka, ale Canelo raczej przejedzie się po nim
 Autor komentarza: LysyKamil
Data: 02-07-2021 17:22:04 
Przejedzie się po nim nie tylko Canello, ale też Golovkin, Andrade, Charlo, Jacobs, Plant i każdy kto ma obie sprawne nogi i umie się poruszać. Bo Eubank ma szybkie ręce ale po ringu się rusza jak wóz z węglem.
 Autor komentarza: essaa7
Data: 02-07-2021 17:30:49 
Canelo sie po nim przejdzie a Gołowkin do niego nie wyjdzie
 Autor komentarza: MatiBoxing94
Data: 02-07-2021 23:47:10 
Eubank to ciota. Z czym do ludzi.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.