Archiwum wiadomości z dnia: 2021-04-17

 


GOŁOWKIN vs MURATA PODCZAS SYLWESTROWEJ GALI W JAPONII?

Dziennikarz Sports Illustrated Chris Mannix donosi, że rozpoczęto wstępne rozmowy w sprawie możliwości zorganizowania kilkukrotnie już planowanej walki unifikacyjnej w wadze średniej: pojedynku mistrza IBF, 39-letniego Giennadija Gołowkina (41-1-1, 36 KO) z mistrzem WBA, 35-letnim Ryotą Muratą (16-2, 13 KO). Do tego hitowego starcia miałoby dojść na koniec roku, podczas tradycyjnej sylwestrowej gali w Japonii.


WŁODARCZYK WYCHODZI W PONIEDZIAŁEK ZZA KRAT, JAKIE MA PLANY?

W najbliższy poniedziałek były mistrz świata wagi cruiser Krzysztof Włodarczyk (58-4-1, 39 KO) wyjdzie z Aresztu Śledczego w Warszawie-Służewcu, do którego trafił w styczniu za prowadzenie samochodu mimo sądowo wydanego zakazu. Promotor Włodarczyka Andrzej Wasilewski wypowiedział się tymczasem na temat bokserskiej przyszłości jednego z najlepszych bokserów w historii polskiego pięściarstwa zawodowego.PAUL vs ASKREN - ZAROBKI UCZESTNIKÓW GALI W ATLANCIE

Youtuber, dwaj byli zawodnicy UFC (w tym mistrz wagi ciężkiej) i dwaj byli bokserscy mistrzowie świata - dzisiejsza gala organizowana przez platformę Triller naszpikowana jest głośnymi nazwiskami, nic zatem dziwnego, że i gaże muszą się zgadzać. Komisja Sportu i Rozrywki Stanu Georgia opublikowała zarobki bohaterów nocnej imprezy w Atlancie.